تاریخ انتشار: 23شهريور1395|10:27

| کد خبر: 192533

واکنش عجیب باشگاه تراکتورسازی به کتک کاری در بازی پرسپولیس؛ دعوا دعواست، یکی میزنی یکی می خوری!

وکیل ملت: معاون فرهنگی باشگاه تراکتورسازی در واکنش به کتک خوردن عکاسان خبری در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی گفت: «دعوا دعواست، یکی می زنی و یکی می خوری!»

در پایان دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس لیدرهای تراکتورسازی با عکاسان خبری درگیر شدند که پخش این تصاویر از رسانه ملی در همان شب بازی جنجال های زیادی به دنبال داشت.

بخشی از این درگیری ها در برنامه 90 نیز پخش شد و البته در تصاویر نیز مشخص بود که به عکاسان ورزشی حمله شده است.

پیام پارسایی یکی از عکاسان خبری حاضر در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی توضیحاتی در خصوص ماجراها داد. پارسایی اعتقاد داشت به خاطر عکس هایی که از سنگ های پرت شده به زمین گرفته بودند لیدرها و انتظامات تراکتورسازی به سمت عکاسان حمله کردند و آنها را کتک زدند.

وی همچنین اعلام کرد قلیچ خانی مسئول کانون هواداران تراکتورسازی با وسیله ای چندکاره شبیه ناخن گیر به آنان حمله کرده و یگان ویژه او را دستگیر کرده است.

شهریاری معاون باشگاه فرهنگی تراکتورسازی نیز در این خصوص روی خط برنامه رفت و در حالی که تلاش می کرد اتفاقات را توجیه کند، مسائلی مثل داوری، آب دادن چمن ها بعد از بازی و پخش تصاویر درگیری در شبکه خبر را عوامل بروز این اتفاقات قلمداد کرد.

شهریاری دلیل اتفاقات رخ داده در بازی را مسابقه فصل قبل دو تیم در ورزشگاه آزادی دانسته و معتقد بود اتفاقات تبریز عکس العملی نسبت به حوادث بازی فصل قبل بود. وی معتقد بود قبل از بازی کمال مهمان نوازی را از مهمانان داشته اند و در بازی هم به جز پرتاب چند بطری و سنگ اتفاق خاصی نیفتاده است.

در پایان بازی هم عکاسان در وسط زمین جمع شده بودند و مسئول ورزشگاه که می خواست به چمن ها آب بدهد از آنها خواست از زمین خارج شوند و یکی از عکاسان با صندلی به بینی او زد و باعث آغاز شدن درگیری ها شد.

در ادامه هم دعوا شدت گرفت و دعوا همین است وقتی شروع می شود یکی می زنی و یکی می خوری! آقای قلیچ خانی که می گویند با چاقو حمله کرده ۷ سال در زندان های عراق اسیر بوده است.

فتاحی مسئول مسابقات سازمان لیگ هم اعلام کرد: «من در متن درگیری ها بودم و دیدم آقای قلیچ خانی مشکل درست کرده و عکاسان را می زد و از یگان ویژه خواستم او را موقتا دستگیر کند و علت آغاز درگیری هم عکس هایی بود که عکاسان از سنگ های پرتاب شده گرفته بودند.»

پس از پایان صحبت های فتاحی، در ادامه شهریاری با برنامه تماس گرفت و اعلام کرد باشگاه تراکتورسازی از تمامی حادثه دیدگان این بازی دلجویی به عمل می آورد که فردوسی پور پاسخ داد بهتر بود معذرت خواهی می کردند.

منبع خبر جام نیوز
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top