تاریخ انتشار: 23شهريور1395|13:39

| کد خبر: 192571

خبر خوش برای فرهنگیان/امکان ادامه تحصیل تمامی دانشجو معلمان در دانشگاه های سراسر کشور بدون توجه به سابقه کاری

وکیل ملت: معاون آموزش دانشگاه فرهنگیان گفت: امکان ادامه تحصیل تمامی دانشجو معلمان در دانشگاه های سراسر کشور بدون توجه به سابقه کاری آنها وجود دارد.

عمت اله موسی پور معاون آموزش دانشگاه فرهنگیان ؛از تحت پوشش قرار گرفتن ورودی های جدید این دانشگاه طبق قوانین متعهد ین به خدمت خبر داد و گفت: پذیرفته شدگان از ابتدا تعهد خدمت در آموزش و پرورش را دارند و در مقابل از مستمری مربوط به کا رآموزی برخوردار می شوند.
🔸وی با بیان اینکه حداکثر 45 درصد دریافتی دانشجو معلمان برای خدمات ارائه شده از طرف دانشگاه فرهنگیان اخذ می شود عنوان کرد: دانش آموختگان پس از فارغ التحصیلی بلافاصله به حرفه معلمی مشغول می شوند و به این ترتیب نیازهای نیروی انسانی آموزش و پرورش از طریق این دانشگاه تامین می شود.
🔸موسی پور بیان کرد: دانشجو معلمان پس از دانش آموختگی برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر باید حداقل سه سال سابقه کاری داشته باشند البته این افراد امکان تحصیل در سایر دانشگاه های کشور را بدون توجه به سابقه کاری و مبتنی بر نیازهای آموزش و پرورش دارند.
🔸معاون آموزش دانشگاه فرهنگیان در خصوص محل خدمت دانشجو معلمان پس از فارغ التحصیلی بیان کرد: با توافق بین دانشگاه و رفع نیازهای آموزش و پرورش مشخص می شود.
🔸موسی پور با اشاره به اینکه دانشگاه فرهنگیان در کنار تربیت معلم برنامه های فرهنگی نیز در دوره تابستان برای دانشجویان در نظر می گیرد یادآور شد: به همین دلیل روند آموزشی در این دانشگاه به طور پیوسته ادامه دارد.
 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 5

همکار
|
24شهريور ماه 1395
0
1
سلام چراازوزیرسوال نمیکنیدمابه فرزندانمان یادبدهیم علم بهتراست یاثروت ولی وزیربخش نامه داده نیروهای خدماتی مدرک نمیتوانند ارائه کنند
معلم
|
27شهريور ماه 1395
0
1
از حسن توجه به معلمان ممنونیم لطفا معلمانی که با هزینه خودشان تحصیل میکنند و در وقت ازاد ادامه تحصیل مینمایند شرایط ممانعت در مدرک بالاتر را تسهیل بفرمایید و افرادی که در دانشگاههای دورتر مشغول به تحصیل هستند نیاز به جابجایی و انتقالی به شهرستانهای نزدیکتری دارند
معلم
|
27شهريور ماه 1395
0
1
سلام.برای آموزش وپرورش زیبنده ا ست که رسالتش تعلیم وتربیت است لذا برای ادامه تحصیل نیروهایش انواع مشکلات را مرتفع نموده و راه ارتقا وبالندگی پرسنل خویش رابیش ازپیش هموارنمایند.
مهدی کیخا
|
27شهريور ماه 1395
0
1
باسلام. ازوزارت فرهیخته ای همچون آموزش وپرورش انتظارمی رودکه موضوع مهمی همانند تحصیل نیروهایش نهایت مساعدت را داشته باشند چون این مبحث در راستای شغل معلمی ونهفته در ذات آموزش وپرورش است.
از سوسنگرد
|
28شهريور ماه 1395
0
0
سلام
تعجب میکنم از کشوری که خواهان فرهنگ سازی و پیشرفت هست اما دولتش جلوی ترقی فرهنگیانش را میگیرد و از ادامه تحصیل آنها خودداری میکند

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top