تاریخ انتشار: 23شهريور1395|23:13

| کد خبر: 192613

دردلهای یک بازنشسته: چرا باید یک بازنشسته در سنین بالا مجبور باشد کار کند

وکیل ملت: این همه تبعیضات و فاصله و شکاف در حقوق های دریافتی را برخی دولتمردان و مجلسیان با طرح ها و لوایح خود بوجود آورده اند و هر روز شاهد فاصله گرفتن حقوق شاغلین از بازنشستگان آموزش و پرورش می باشیم

متاسفانه سیستم دولتی  فقط به فکر شان و منزلت شاغلین می باشند و شان و منزلت و ارتقائ و بازنشستگان فرهنگی را به طور کلی فراموش کرده اند !!!!

جای سوال و تعجب دارد بازنشستگانی که بهترین دوران عمر خود را صادقانه خدمت کرده اند و در طول سی سال خدمت خودشان دغدغه و در تنگنای معیشت بوده اند و همیشه خجالت زده پیش خانواده خود بوده اند .

 متاسفانه مثل اینکه این دوران ریاضت تمام نشده است و به دوران بازنشستگی نیز تسری پیدا کرده است.

 اینجانب بازنشسته آموزش و پرورش با مدرک فوق لیسانس و سی سال خدمت و سپری کردن سمت های آموزگاری - دبیری - معاون و مدیریت مقاطع می باشم و در حال حاضر نصف شاغلین همتراز خود حقوق دریافت می کنم آیا این عدالت و انصاف است ؟؟؟!!

 چرا دولت و مجلسیان خدمات سی ساله صادقانه ما را نادیده می گیرند وحتی با این تبعض و شکاف و فاصله حقوی ما را پیش همکاران شاغلمان نیز شرمنده می کنند ؟؟؟!!!

وعده اجرای برنامه ششم پنج ساله را می دهند و نقد را رها کرده اند به نسیه چسبیده اند باید پنج سال دیگر ریاضت و در تنگنا قرار بگیریم تا شاهد اجرای برنامه ششم باشیم آیا این انصاف است چرا حالا چاره درد را نمی کنید ؟؟؟

 ببینید به کی اضافه پرداخت می کنید از آنها کم کنید و حقوق بازنشستگان آموزش و پرورش را ترمیم کنید

چرا باید یک بازنشسته در سنین بالا مجبور باشد برای کمبود امکانات زندگی خود با تن رنجور و بیمار کار کند ؟؟

آیا این است معنای بازنشستگی که ما سی سال برای یک دستگاه عریض و طویل چون اموزش و پرورش کار کنیم و جوانی خود را به پیری بدهیم و بعد از سی سال ما را با یک حقوق بخور و نمیر بازنشسته کنند و تحویل سازمان بازنشستگی بدهند و دیگر کاری به ما نداشته باشند و به خواسته های ما نیز که بحق است نیز اصلاٌ توجه نکنند ؟؟؟؟!!!!

با بخشنامه های متفاوت به همه دستگاهها نیز ابلاغ کنند که بازنشسته حق کار ندارد واقعا خنده دار است بازنشسته نمی خواهد کار کند چون در تنگنای مالی قرار گرفته است مجبور به کار کردن شده است !!!

 سعی نکنید از این برنامه به برنامه دیگر بکنید تا عمر بازنشستگان سپری شود سعی کنید در حال حاضر کاری برای ترمیم حقوق بازنشستگان آموزش و پرورش داشته باشید و موکول به آینده نکنید آلان در مضیقه قرار گرفته ایم نوشدارو بعد از مرگ سهراب نباشد .

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

ensieh
|
4مهر ماه 1395
0
0
حقیقت محض

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top