تاریخ انتشار: 25شهريور1395|13:14

| کد خبر: 192953

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس قبل از دربی 83

وکیل ملت: باشگاه پرسپولیس پیش از دربی حساس تهران اطلاعیه‌ای را صادر کرد.

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای از هواداران پرسپولیس برای حمایت از تیم محبوب‌شان در دربی روز جمعه دعوت کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است: ورزشگاه آزادی یک بار دیگر شرمنده هواداران میلیونی پرسپولیس بزرگ شد که برای حمایت از تیم محبوب خود سر از پا نمی‌شناسند و این بار آن بزرگی پاسخگوی خانواده عظیم پرسپولیس نخواهد بود.

هواداران پرسپولیس مانند همیشه در حمایت از تیم محبوب خود از همگان پیشی گرفته‌اند و شور و شوق خود را بر فضای فوتبال ایران مستولی ساخته‌اند. اعضای تیم فوتبال پرسپولیس خوشحال از این پشتیبانی میلیونی عزم خود را جزم کرده‌اند تا در کنار ارائه بازی جوانمردانه، فوتبالی ناب را به نمایش بگذارند و برای کسب پیروزی و تقدیم آن به هواداران لحظه شماری می‌کنند. سرخپوشان ثانیه‌ها را برای فریادهای پرشور و تشویق‌های بی‌امان می‌شمارند تا بزرگی پرسپولیس را بار دیگر با تمام وجود خود لمس کنند.

روز جمعه، روزی دیگر برای نمایش اقتدار و بلند منشی پرسپولیسی‌هاست. روزی که در کنار احترام نسبت به دیگران با تشویق‌های خود تا آخرین لحظه، کاری خواهیم کرد تا سرخپوشان نتیجه دلخواه ما را در زمین فوتبال، دیکته کنند.

اعضای تیم فوتبال پرسپولیس با انگیزه و انرژی فراوانی که از شما هواداران دریافت خواهند کرد، فارغ از شرایط جدول، هیچ حریفی را دست‌کم نخواهند گرفت و روز جمعه چنین خواهد بود.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با تاکید بر مسائل اخلاقی و نظم که سرلوحه کار اعضای تیم و هواداران خواهد بود، امیدوار است روز جمعه در دربی بزرگ ایران شاهد فوتبالی تماشایی، توام با رعایت همه شئونات دینی، فرهنگی و قانونی باشیم. در این بین بی‌تردید مانند همیشه تشویق‌ها و شعارهای روحیه بخش تماشاگران پرسپولیس از جذابیت‌های خاص این دیدار خواهد شد.

در خاتمه به بهانه این بازی بر این امر تأکید می‌کنیم، سرمایه و دارایی اصلی باشگاه پرسپولیس، همین هواداران هستند. هوادارانی که پرسپولیس عظمت و بزرگی خود را از حضور آنها از ورزشگاه‌ها تا تمام عرصه‌های دیگر دارد. بی‌تردید خدمتگزاری به این هواداران مایه فخر و مباهات تمام دست‌اندرکاران باشگاه است.

منبع خبر میزان
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top