تاریخ انتشار: 26شهريور1395|01:59

| کد خبر: 193018

پرسپولیسی ها نگران غرور بازیکنان/غیرتت را بکار ببر ستاره

وکیل ملت: دوباره دربی و دوباره تب و تب.حتی اگر رقیب دیرینه نه بازی و پنج سال هم نبرده باشد باز هم دلت شور می زند و دلواپسی و نگران از اینکه مبادا بدشانسی به سراغ تیمت بیاد.

دربی است و های و هوی و بگیر و ببند و هیاهو.دست خودت نیست. هی میروی سراغ امار و بالا و پایین کردن خاطره ها. حتی اگر تیم رقیب ته جدول باشد و پنج هفته نبرده باشد باز هم بی صبرانه منتظری بازی شروع شود و خدا خدا میکنی فاتح نبرد باشی.

دربی همین است. غیرقابل پیش بینی و جذاب و صدالبته حساس. حالا که تیمت تیمها را قلع و قمع کرده و نه بازی است به رقیب نباخته، حالا که تیمت در اخرین دربی خاطره حماسه چهارتایی را پس از بهمن 1350دوباره زنده کرده دوست داری از این برتری و صدرنشینی نهایت استفاده را ببری و حقت را از تیمی بگیری که در طول تاریخ نه حماسه ای داشته و نه برد خاطره انگیزی.

دوست داری فاتح میدان سرخهایی باشند که امسال صدر جدول را مال خود کرده و اقتدارشان را به رخ تیمی کشیده اند که در طول تاریخ دلش خوش بوده به چهار جعلی و هشت تخیلی و فتوشاپ و دوپینگ و احکام و سه برصفرهایی که به نفع تاج صادر می شد. انها حق دارند جعل کنند و عددهای تخیلی و جعلی بسازند. تیمی که نه برد شش تایی دارد و نه دو برد چهارتایی و نباختن نه نفره و نه سه گل در ده دقیقه  و ده نفره را جشن گرفته چاره ای ندارد جز پناه بردن به نمادهای جعلی که انهم برباد رفته.

دربی است و دلت ارام و قرار ندارد. میدانی تیمت برتر است و بهتر اما برای بردن این دربی یک جمله را انقدر تکرار کن که ملکه ذهن سرخپوشان و برانکو و همکارانش شود. همه راز برد این دربی در همین یک جمله خلاصه می شود و بس؛

غیرت به جای غرور

حسین قدوسی - سردبیر پیروزی

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top