تاریخ انتشار: 27شهريور1395|11:09

| کد خبر: 193211

مجلس ول کن نیست/بررسی «استیضاح فانی» و «صندوق ذخیره فرهنگیان» در جلسه هفته آینده کمیسیون آموزش مجلس

وکیل ملت: سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع استیضاح وزیر آموزش و پرورش و مسائل مربوط به صندوق ذخیره فرهنگیان در جلسه هفته آینده این کمیسیون بررسی می‌شود.

میر حمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که «آیا موضوع تغییر و تحولات در صندوق ذخیره فرهنگیان را پیگیری می‌کنید؟»، اظهار داشت: کمیسیون آموزش مجلس در حال بررسی تمام موضوعات مربوط به وزارت آموزش و پرورش است.

میرزاده افزود: موارد مورد بررسی به موضوع کلی در حوزه وزارت آموزش و پرورش، استیضاح وزیر و یک بند هم در خصوص صندوق ذخیره فرهنگیان است که پیش از تعطیلات مجلس این موارد با حضور وزیر بررسی شد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه در نخستین جلسه کمیسیون آموزش مجلس پس از تعطیلات موضوع وزارت آموزش و پرورش و صندوق ذخیره فرهنگیان را دنبال می‌کنیم، گفت: هفته آینده که مجلس مجدداً تشکیل جلسات را پیگیری می‌کند، جمع بندی موضوعات مربوط به استیضاح وزیر آموزش و پرورش و صندوق ذخیره فرهنگیان را به هیأت رئیسه مجلس تقدیم خواهیم کرد.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 8

محمد
|
27شهريور ماه 1395
0
13
این مجلس باید تفاوت مردمی بودن خودش را با مجلس قبل نشان بدهد. وقتی اکثریت غریب به اتفاق فرهنگیا خواهان برکناری وزیر هستن معلوم نیست چرا نمایندگان مجلس مماشات می کنند.. بهشان اجازه نمیدن خوب رک و راست بگن کاره ای نیستن.
...ما فرهنگیان را هم وعده امروز و فردا ندهند.
حسن دروغکو
|
27شهريور ماه 1395
0
6
ببینیم اینمرتبه مجلس عرضه استیضاح و برکناری این وزیر را دارد یا فقط شعار است!!!! ما فرهنگیان بازنشسته 94 منتظر پاداش پایان خدمت و عزل این وزیر هستیم. همه بدبختیهای ما ازایشان است. باور کنید. اگر ایشان لیاقت داشت در جذب بودجه و سرو سانان دادن نظام آموزشی هم موفق بود. چند سال دیگر مشخص می شود که نظام آموزشی ما دارد به کدام سمت می رود. من معلم فکر نمی کردم زمانی برسد که یک ایرانی نتواند بخاطر بی پولی فرزندش را به مدرسه بفرستد. کجا شد آن وعده و وعیدها؟؟؟ خدایا به دادمان برس
عبدالباقی گیلانی
|
27شهريور ماه 1395
0
1
برخی طوری می گویند پایان شهریور پاداش فرهنگیانی که در سال 93 بازنشست شده اند را پرداخت خواهند کرد،انگار 4 روز دیگر باید کار کنیم وچون کار ما به پایان نرسیده لذا آنان پاداش را پرداخت نمی کنند و انگار چند روز دیگر به پایان شهریور مانده است؟چرا حتما پایان شهریور مگر نگفته اند تا پایان شهریور؟البته قبلا که قول های متعددی شنیده ایم ولی به تحقق نپیوست.
صالح
|
27شهريور ماه 1395
0
3
استیضاح همان مطالبه مردم از مجلس است
معلم
|
27شهريور ماه 1395
0
4
نمایندگان ملت اگر فانی را استیضاح وبرکنار نکنبد خداوند شماهارا استیضاح کند
معلم
|
27شهريور ماه 1395
0
0
اغایون لطفا دست ازسر فانی واعضای صندوق ذخیره بردارید بیچاره چیکار کردن فقط ...
شهاب
|
28شهريور ماه 1395
0
0
نمی دانم چرا نمایندگان مجلس باوجود نارضایتی 90 درصدی فرهنگیان از وریر باز هم
دراستیضاح وزیر تعلل می کنند
حسن دروغگو
|
28شهريور ماه 1395
0
0
اگر مجلس عرضه استیضاح را داشت این خط و این هم نشان!!!!
4 روز دیگر میگویند : الان اول مهر است !! آخر کار دولت است!! اول فصل پاییز و برگ ریزان است و از این قبیل اراجیف یهنی هیچی به هیچ چی ... قبول ندارید ببینید من کی گفتم. اینا همه سیاه بازی است و برای گول کردن امثال من. ما دیگه بچه نیستیم و همه این بازیها را دیده ایم ...

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top