تاریخ انتشار: 28شهريور1395|00:29

| کد خبر: 193363

طاهری: کمر به نابودی پرسپولیس بسته اند/ درباره قهر رضائیان نشنیده ام

وکیل ملت: سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: آیا یکی آمد بپرسد شما که با این شرایط تیم را اداره کردید و اجازه ندادید ناهنجاری اجتماعی درست شود چه مشکلاتی دارید؟

علی اکبر طاهری در گفت وگویی درباره دربی روز گذشته اظهار داشت: به نظر من شرایط بازی کاملا مشخص بود. ما دوست داشتیم پیروز شویم و هواداران خوشحال به منازل شان بروند اما فوتبال است و همیشه آنچه که شما می خواهید اتفاق نمی افتد بالاخره تیم های لیگ برتری همگی تیم های قابلی هستند و مثل ما با فکر و برنامه به میدان می آیند. هیچ بازی ای ساده نیست و همه بازی ها حساسیت دارند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مساوی برای پرسپولیس که در صدر جدول قرار داشت نتیجه خوبی محسوب می شود خاطرنشان کرد: تعجب می کنم چرا همه به دنبال این مسایل هستند. دنبال این موضوعات نباشید که چه کسی با پای چپ پاس داد و چه کسی با پای راست. اصول فوتبال را رها کرده ایم و چسبیده ایم به این مسایل. دارند به باشگاه ها ضربه می زنند و نمی گذارند پرسپولیس مسیر خودش را برود آن وقت چسبیده ایم به اینکه چه کسی با پای راست شوت زد و چه کسی با پای چپ. نمی رویم ببینیم چرا ادبیات آن طرف دنیا و اروپایی ها در فوتبال ما معنایی پیدا نمی کند.

طاهری افزود: شما دیروز دیدید که چه اتفاقی افتاد در سیمای کشورمان و در حالی که بحث بازی پرسپولیس و استقلال بود برای سامانه 3080 تبلیغ می کردند و می گفتند مردم به این سامانه پیامک بفرستید. من می خواهم بپرسم در اروپا وقتی منچستر یا بایر مونیخ بازی دارند چه کسی سود آن را می برد. آنها می روند فضا درست می کنند، لباس می فروشند و درآمدزایی می کنند اما اینجا کمر به نابودی باشگاه پرسپولیس می بندیم.

وی درباره اینکه گفته می شود سال گذشته پرسپولیس را با 15میلیارد تومان اداره کرده است بیان داشت: چه فایده ای داشت. آیا یکی آمد بپرسد شما که با این شرایط تیم را اداره کردید و اجازه ندادید ناهنجاری اجتماعی درست شود چه مشکلاتی دارید؟ آیا آمدند دست ما را بگیرند و بگویند شما که شادی را به بخشی از جامعه هدیه دادید روی کمک ما هم حساب کنید.

طاهری درباره این موضوع که آیا پس از استعفای هفته گذشته وی اتفاق جدیدی در بحث سامانه هواداری باشگاه رخ داده است گفت: کدام اتفاق جدید؟ هیچ موضوع جدیدی را ندیده ایم و دیروز مشاهده کردید که یک سامانه دیگر را در روز بازی ما تبلیغ می کردند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا برای حاشیه های احتمالی پرسپولیس راهکاری اندیشیده است گفت: کدام حاشیه؟ ما قطعا اجازه نمی دهیم تیم مان اسیر حواشی شود.

طاهری در پایان درباره شایعه قهر رامین رضاییان و نرفتن وی به رختکن در حاشیه دربی اذعان داشت: بنده چیزی ندیده و نشنیده ام.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top