تاریخ انتشار: 28شهريور1395|00:34

| کد خبر: 193368

دلیل رفتن منصوریان به خانه مظلومی قبل از شهرآورد چه بود؟

وکیل ملت: ماجرای رفتن علیرضا منصوریان به خانه مظلومی قبل از بازی شهرآورد چه بود؟

چطور شد که استقلالی‌ها یکدفعه تصمیم گرفتند ملاقاتی با سرمربی سابق خود داشته باشند؟ منصوریان با سرو صدای زیادی به استقلال آمد. مظلومی با استقلال یک سال دیگر قرارداد داشت و چون در قراردادش آمده بود در صورت گرفتن سهمیه در استقلال می‌ماند و 20 درصد به درصد قرارداد قبلی‌اش اضافه می‌شود تا حدودی خیالش راحت بود که می‌ماند اما در باشگاه استقلال خبرهای دیگری بود و حتی قرارداد مظلومی هم باعث نمی‌شد که آنها با مربی دیگری مذاکره نکنند. شاید هم تا حدود زیادی مظلومی به این مساله پی برده بود که برای فصل شانزدهم روی نیمکت استقلال نمی‌نشیند.
در این میان اما علیرضا منصوریان قول آمدنش را به مسوولان استقلال داده بود و هواداران انتظارش را می‌کشیدند. به همین دلیل بود که روز آمدن منصوریان کمپ حجازی پر شده بود از هواداران استقلالی . منصوریان به آرزویش رسیده بود و استقبال هواداران رویای قهرمانی در استقلال را هر روز برای این مربی پررنگ‌تر می‌کرد.
اما فصل که شروع شد حقیقت ماجرا خودش را یک جور دیگر به منصوریان نشان داد. کار تا جایی پیش رفت که در هفته سوم چهارم برای این مربی دنبال جانشین می‌گشتند و خیلی زود حس غریبی که مظلومی چشیده بود به سراغ مربی جوان آمد. این حس هر روز با نزدیک‌تر شدن شهرآورد جلوه بیشتری پیدا می‌کرد تا اینکه اطرافیان باشگاه نسخه‌ای برای منصوریان پیچیدند و علاج ناکامی استقلال را در خانه مظلومی پیدا کردند.
شکل جداشدن مظلومی از استقلال مورد تایید هیچ کس نبود. اینکه این مربی با داشتن قرارداد و گرفتن سهمیه در میان بی‌توجهی استقلالی‌ها خانه نشین شده بود بدجور توی ذوق می‌زد. استقلالی‌ها به همراه مربی جوانشان به این نتیجه رسیدند که شاید دلخوری مظلومی باعث شده تا این تیم نتیجه نگیرد و به همین دلیل قبل از بازی در خانه‌اش از او دلجویی کردند.

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top