تاریخ انتشار: 28شهريور1395|10:54

| کد خبر: 193412

انتقادها از طارمی بالا گرفت

وکیل ملت: بعد از بازی با استقلال دوباره برخی هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس به نحوه بازی مهدی طارمی در نوک خط حمله انتقاداتی را وارد کردند.

هواداران از هدر دادن موقعیت‌های گل شاکی‌اند و پیشکسوتان می‌گویند او هنوز تمرکز لازم را ندارد و آماده نیست. در این میان جعفر کاشانی حرف‌های جالبی زده: «همه حریفان می‌دانند مهدی طارمی کجا جاگیری می‌کند و سبک بازی‌اش چطور است. فرهنگ چنین بازیکنی باید بالاتر برود. اگر طارمی سال گذشته کلاس چهارم بوده، امسال باید کلاس ششم باشد چون هواداران از او توقع دیگری دارند. یک بازیکن باید از لحاظ فرهنگ، تغذیه، تمرین و برنامه ریزی بالا باشد. بازیکن باید شبها زود بخوابد و انرژی‌اش را بیهوده هدر ندهد. بازیکن باید مطالعه داشته باشد تا فرهنگش بالاتر برود. من اینها را به خود طارمی هم گفته ام. به این بازیکن گفتم که استعداد ستاره شدن را داری ولی باید بدانی چطور ستاره شوی.»
در پاسخ به این انتقادها و حتی قبل از مصاحبه کاشانی، صمد ابراهیمی وکیل طارمی این بار در نقش یک هوادار پرسپولیس حرف‌هایی منطقی درباره مهدی مطرح کرده: «روزی از فرهاد کاظمی درباره طارمی پرسیدم جواب جالبی داد. او گفت طارمی در همه این سال‌ها هر چه بازی کرده براساس آموخته‌های خودش بوده و کسی چیزی به او یاد نداده است.
طارمی از همان نوجوانی هم گلزن به اصطلاح قاتلی نبود که همه توپ‌ها را وارد دروازه کند ولی در دیگر تیم‌ها استرس و فشار روحی تیم بزرگ و پرهواداری مثل پرسپولیس را حس نمی‌کرد. سوال اینجاست. چرا در همه این سال‌ها این نقیصه فوتبال طارمی را هیچ مربی رفع نکرد؟ آیا باید بپذیریم که گلزنی ذاتی است و قابل آموزش نیست؟ آیا طارمی قابلیت و استعداد یادگیری ندارد؟ اگر اینگونه باشد چطور او در بیست و دو سالگی در نیم ساعت ورق شهرآورد را برمی گرداند و در بیست و چهار سالگی همه کاره شهرآورد و مرد سال فوتبال ایران و آقای گل لیگ برتر می‌شود؟ »

منبع خبر بانک ورزش
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top