نامه سرگشاده تهیه‌کنندگان سینمای ایران علیه یک نشریه

وکیل ملت: هرچند کمی دیر است، ولی بالاخره شاهد واکنش‌هایی از سوی سینماگران و هنرمندان به صورت علنی به نشریه‌ای که در هر شماره خود هنرمندان سینما را مورد هجمه قرار داده، هستیم.

تاریخ انتشار: 29شهريور1395|00:29

نامه سرگشاده تهیه‌کنندگان سینمای ایران علیه یک نشریه
| کد خبر: 193580

در برنامه هفت با شکایت بسیار تند بهروز افخمی، مجری و کارگردان با‌سابقه سینما روبه‌رو شده‌ایم. او گفت: «این نشریه مجددا با نوشتن مطلبی به اشاعه فحشا و حرکت‌های غیرشرعی، ضددینی و ضدحکومت اسلامی خود ادامه داد. ما برای اولین بار و آخرین بار در برنامه «هفت» این مساله را مطرح می‌کنیم. نرود میخ آهنین در سنگ.

این آقایان اصرار دارند به حرکت‌های خلاف شرع و کثیف خود ادامه دهند.» اما حالا تهیه‌کنندگان مستقل سینمای ایران تصمیم گرفته‌اند نامه خود را به صورت سرگشاده منتشر کنند. در بخشی از این نامه آمده است: «می‌دانیم که وقت‌تان ضیق است، پس خلاصه می‌کنیم: نشریه‌ای که زیر نام سرور آزادگان جهان مخفی شده، با هرزه‌نویسی در‌باره سه هنرمند صاحب‌نام سینمای ایران، با ردیف کردن الفاظی، تخیلات ذهنی و افکار منحرف ناشران را در قالب روایتی کثیف به این عزیزان نسبت داده است.

از شما به‌عنوان قاضی‌القضات جمهوری اسلامی ایران تقاضا داریم دستور رسیدگی صادر و اجازه نفرمایید زیر نام سرور شهیدان جهان با آبروی هنرمندان مسلمان کشورمان بازی شود.»

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 2

دبیر
|
29شهريور ماه 1395
0
0
یا این مملکت قانونی ندارد تا با این گروه برخورد بکند و یا گروهی گردن کلفت و قدرت مدار از اینهاحمایت می کند ، تا مردم را به این مسائل مشغول کند . عنوان این نشریه که عنوان مقدس خونخواهی از سید الشهدا را یدک می کشد ،خود عنوان فریب دهنده ای است
تا این گروه فراطی زمینه را برای اهداف نا مقدس بازی دهنده گانشان ،آماده کنند و دلیل این که گروهی مرموز از اینان حماینت می کنند این است که علیرغم لغو انتشار آن از طرف ارشاد، خود راسا آن را منتشر می کنند
امین
|
29شهريور ماه 1395
0
0
سر دبیر محترم وکیل ملت وقتی تمام فضای ارسال پیام را ، تبلیغات مزخرف پر کرده و پیام دهنده حتی متن در حال تایپ را نمی تواند بخوبی مشاهده کند، انتظار دارید، خواننده به ارسال پیام در این سایت اقدام کند، بنده هیچ سایت خبری را ، اینقدر بهم ریخته و آشفته از برنامه های تبلیغی ندیدم بسیاری از همکاران و دوستان من هم ،عنوان وکیل ملت را بعلت این تبلیغات آزار دهنده، رها کردند.

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top