تاریخ انتشار: 29شهريور1395|14:21

| کد خبر: 193693

اتهام سنگین خیانت به شخص دوم کشور

وکیل ملت: قانون اساسی حاکم بر اداره ایران رییس جمهور منتخب شهروندان را پس از مقام رهبری شخص دوم کشور معرفی کرده است.

این یک جایگاه حقوقی بسیار مستحکم برای رییس دولت مستقر ایجاد کرده است که نباید محل تردید باشد. در همین قانون اساسی تاکید شده است که اتهام زنی بدون مدارک مستند به رییس دولت جرم محسوب می شود و مجرم باید پس از اثبات جرم در دادگاه مجازات شود. از سوی دیگر و مطابق قانون اساسی رییس جمهور با آرای مستقیم شهروندان و در انتخابات آزاد به این منصب می رسد .

حسن  روحانی اکنون به عنوان نفر دوم مملکت و منتخب میلیونها ایرانی ریس دولت مستقر است و مطابق قانون و مستند به آرای میلیونها شهروند ایرانی که به برنامه های او رای دادند  اقدامهای قانونی برای پیشرفت ایران انجام می دهد.  این رییس جمهور بر اساس تغییر استراتژیک نظام کار مذاکره باغرب و گروه کشورهای طرف گفت و گو آغاز کرد که نتیجه آن برنامه جامع اقدام مشترک بود.

در حالی که هیچ نهاد دارای قدرت در ایران وهیچ دادگاه قانونی این دستاورد را مساوی با خیانت نمی داند اما گروهی اقلیت که دارای قدرت رسانه ای هستند  و  کینه عجیبی نسبت به دولت مستقر دارند انواع اتهامها را به دولت و در حقیقت به شخص دوم مملکت  وارد می دانند و اصرار دارند که این اتهامها را با صدای بلند فریاد بزنند. روز گذشته و بر اساس آنچه که روزنامه کیهان درج کرده است فردی به نام یاسر جبراییلی که این روزنامه او را کارشناس سیاسی معرفی کرده است با صراحت در یک جمع همفکرانش می گوید" برجام جهالت بود...تجربه نگرفتن از برجام خیانت است. شما اگر از این تجربه ای که ادعا داشتید بلدید تصور دیگری پیدا نکرده اید ، در حال انجام خیانت به کشور هستید. ".


این گونه بی پروا سخن گفتن و داوری در باره نفر دوم کشور و دولتی که بر اساس خواست آزاد ایرانیان اداره اجرایی کشور را در اختیار دارد از چه چیز سرچشمه می گیرد. این همه کینه ورزی آشکار علیه دولت مستقر آیا جز آدرس دادن به کشورهای دیگر است که این دولت قدرتی ندارد و بیهوده با این دولت همکاری نکنید؟

دولت یازدهم شاید اطلاعاتی دارد که این همه خاک پاشی به چشم مردم بی فایده است و به همین دلیل شکایتی ندارد و یا اینکه گوینده را در اندازه ای نمی داند که برای سخنانش اهمیتی قایل شود اما باید به این فکر باشد که توضیح دادن به دلیل احترام به رای مردم ضرورت است . پاسخ ندادن به چنین اتهامهای سنگینی نتیجه اش تضعیف آرای مردم و دلسرد کردن آنها است و این می تواند برای دولت خطرناک باشد.

دسته بندی اخبار داغ , سیاسی ++ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

ایرانی
|
29شهريور ماه 1395
0
0
آیا اگر رئیس جمهور نباشید کسی می تواند به کسی تهمت بزند بدون مدرک وآن را ثابت کند وآیا اگر رئیس جمهور نباشید تهمت زدن به اشخاص مجاز است

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top