کمیته انضباطی استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی را نقره داغ کرد

وکیل ملت: دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته ششم برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم استقلال تخلفاتی مبنی بر فحاشی به تیم حریف رخ داد. این تیم طبق بند 3 ماده 79 باتوجه به سابقه تخلف در هفته‌های دوم، سوم و پنجم به 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تاریخ انتشار: 30شهريور1395|23:40

 کمیته انضباطی استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی را نقره داغ کرد
| کد خبر: 193880

همچنین این تیم به‌خاطر تخلف تماشاگرانش مبنی بر پرتاب اشیا به داخل زمین و برخورد بطری آب به بازیکن تیم مقابل، با توجه به سابقه تخلف در هفته‌های دوم، سوم و پنجم و طبق بند یک ماده 79 باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

 

تیم پرسپولیس به دلیل پرتاب نارنجک و اشیا از سوی تماشاگرانش طبق بند یک ماده 79 و با توجه به سابقه تخلف در هفته‌های دوم و چهارم به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این تیم نیز به دلیل فحاشی تماشاگرانش به تیم مقابل طبق بند 3 ماده 79 باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

 

تذکر کتبی برای مربی تیم استقلال خوزستان

 

مسابقه دو تیم استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان در هفته ششم لیگ برتر برگزار و از سوی عمید جمالی‌پور، مربی تیم استقلال خوزستان تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داور مسابقه که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی طبق بند 5 ماده 66 به تذکر از سوی کمیته انضباطی محکوم شد.

 

جریمه 200 میلیون ریالی برای تراکتورسازی تبریز

 

تیم‌های تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس در هفته پنجم به رقابت با یکدیگر پرداختند که تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز اقدام به فحاشی در دقایق متعدد به داوران مسابقه و بازیکنان تیم حریف کردند. این تیم طبق بند 3 ماده 79 و با توجه به سابقه تخلف در هفته چهارم، به 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

همچنین این تیم به‌خاطر تخلف تماشاگرانش مبنی بر پرتاب سنگ و بطری آب به سمت داوران و بازیکنان تیم مقابل که به کمک داور و بازیکن حریف برخورد کرد و موجب توقف بازی شد، طبق بند یک ماده 79 و با توجه به سابقه تخلف در هفته چهارم به 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

رحمان رضایی، مربی تیم تراکتورسازی تبریز به دلیل اعتراض به داور که منجر به اخراجش شد، از سوی کمیته انضباطی با تذکر کتبی مواجه شد.

 

بر همین اساس در خصوص اتفاقات پایان مسابقه، پرونده در حال رسیدگی است و پس از ختم رسیدگی، رأی اعلام خواهد شد.

 

اسماعیل حسن‌زاده، رئیس کمیته انضباطی در این باره گفت: بخش مربوط به حوادث بعد از مسابقه و همچنین درگیری بین عکاسان و بخشی از عوامل زمین رخ داد، پرونده مفتوح است و افرادی در این زمینه به کمیته انضباطی دعوت شده‌اند که پس از بررسی همه جوانب رأی مربوط به اتفاقات پس از این دیدار نیز صادر خواهد شد.

 

80 میلیون ریال جریمه نقدی برای تیم استقلال

 

دیدار تیم‌های استقلال و ماشین‌سازی تبریز در هفته پنجم لیگ برتر برگزار شد. تیم استقلال به‌خاطر تخلف تماشاگرانش مبنی بر فحاشی به بازیکن مقابل و داور این مسابقه، طبق بند 3 ماده 79 و با توجه به سابقه تخلف در هفته‌های دوم و سوم به 80 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

محرومیت یک جلسه‌ای و جریمه نقدی برای مربی صبای قم

 

ساکت الهامی، مربی تیم صبای قم در دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر مسئولانه و تحریک نیمکت و رفتار نامناسب که موجب اخراجش شد، انجام داد. وی طبق ماده 66 آیین نامه انضباطی و با توجه به سابقه تخلف در هفته دوم، به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

 

تمام آرای فوق از سوی کمیته انضباطی قطعی اعلام شد.

منبع خبر روز نو
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top