تاریخ انتشار: 31شهريور1395|08:07

| کد خبر: 193973

آقای... در ماه جاری 118میلیون تومان حقوق دریافت کرده است

وکیل ملت: ماجرای افشای فیش‌های نجومی این بار به بیمه تعاون رسیده است که فیش حقوقی یکی از مدیران بالادستی آن رقمی بالغ بر 118میلیون تومان در ماه جاری است.

به گزارش وکیل ملت ، افشای پرداخت‌های نجومی به برخی مدیران در چند مجموعه دولتی یا وابسته به نهادهای دولتی در ماه‌های گذشته، به رغم سر و صدا و حواشی زیادی که به دنبال داشت، نتوانسته مانع از پرداخت ارقام چند ده میلیون تومانی به برخی مدیران حاشیه نشین شود؛ این را اسنادی نشان می‌دهد که اخیرا در یکی از رسانه‌ها منتشر شد.
این بار ماجرا مربوط به بیمه تعاون است؛ شرکتی که در قیاس با دیگر شرکت‌های بیمه‌گذار در کشورمان، کمتر شناخته شده و آن گونه که فیش حقوقی مدیرانش نشان می‌دهد، این گمنامی بستر مناسبی برای کسب درآمدهای هنگفت برای مدیران بالادستی آن شده است.
فیش حقوقی صادر شده برای مدیران بیمه‌ تعاون، حکایت از پرداخت‌های نجومی دارد. به عنوان نمونه آقای« م -ن» یکی از مدیران این شرکت در ماه جاری بیش از 118 میلیون تومان حقوق دریافت کرده که پس از کسر کسورات، مبلغ خالص پرداختی به وی بالغ بر 77 میلیون تومان شده است.
همچنین بر اساس اسناد منتشر شده جمع پرداخت‌ها به یکی دیگر از مدیران بیمه تعاون بیش از 100 میلیون تومان را نشان می‌دهد که پس از کسر کسورات، به خالص پرداختی حدود 66میلیون تومانی برای این مدیر رسیده است.
در همین رابطه عبدالناصر همتی رئیس‌کل بیمه مرکزی ایران در گفتگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: در حال بررسی این موضوع هستیم.
وی افزود: بیمه مرکزی کاری به حقوق هیئت مدیره ندارد بلکه حقوق هیئت مدیره به مجمع  آن شرکت و مجموعه مربوط می‌شود.
رئیس‌کل بیمه مرکزی ایران تاکید کرد: بر اساس تخلفاتی که درباره این موضوع مطرح شده در حال بررسی هستیم و به هر نتیجه‌ای که برسیم آن را اعلام می‌کنیم.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

صالح
|
1مهر ماه 1395
0
0
برخی از این مدیران همزمان در چند شرکت دیگر نیز مدیر عامل و عضو هیات مدیره بوده و از آنجا هم مبالغ هنگفتی بعنوان حقوق و اضافه کاری و پاداش اضافه بر این مبالغ دریافت می نمایند .

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top