امروز،آغاز طرح تشدید برخورد با مشمولان غایب

وکیل ملت: سردار ابراهیم کریمی جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره اجرای مرحله دوم ثبت‌نام برای جریمه ریالی سربازی در سال‌جاری، گفت: از ابتدای مهرماه مرحله دوم ثبت‌نام برای جریمه ریالی سربازی در سراسر کشور آغاز خواهد شد وهمه افرادی که دارای ۸ سال غیبت یا بیشتر از آن بوده و سنوات غیبت شان تا پایان امسال به حداقل ۸ سال می‌رسد می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس+ ۱۰ درخواست خود را ثبت کنند.

تاریخ انتشار: 1مهر1395|00:35

امروز،آغاز طرح تشدید برخورد با مشمولان غایب
| کد خبر: 194134

به گفته کریمی سربازان فراری و انصراف دهندگان از تحصیل نیز باید تا پایان امسال حداقل هشت سال از تاریخ انصراف یا ترک یگان خدمتی‌شان گذشته باشد.جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه در مرحله دوم طرح جریمه ریالی سربازی نیز امکان پرداخت قسطی جریمه وجود دارد، درباره مهلت ثبت‌نام برای جریمه ریالی در مرحله دوم نیز گفت: با گذشت مدتی از اجرای مرحله دوم و رصد میزان استقبال و مراجعه‌کنندگان درباره مهلت آن تصمیم‌گیری خواهد شد.


آغاز ارسال اخطاریه برای مشمولان غایب
کریمی همچنین با بیان اینکه طرح تشدید برخورد با مشمولان غایب و فراری از ابتدای مهرماه آغاز می‌شود، گفت: از حدود دو ماه قبل برای بیش از دو میلیون و ۲۰۰ هزارنفر از مشمولان غایب پیامک ارسال شده و از آنان خواستیم تا با مراجعه به دفاتر پلیس+ ۱۰ وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند، این افراد شامل همه مشمولان غایب شده و تمام کسانی که بیشتر و کمتر از هشت سال غیبت داشتند را شامل می‌شود. این افراد اگر سنوات غیبت شان به حداقل هشت سال تا پایان امسال یا بیشتر از آن برسد می‌توانند با پرداخت جریمه از سربازی معاف شوند، اما اگر سال‌های غیبت شان کمتر از ۸ سال باشد باید به سربازی بروند.


جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه افرادی که پیامک تعیین تکلیف دریافت کرده‌اند باید با مراجعه به دفاتر پلیس+ 10 وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند، ادامه داد: با آغاز مهر ماه اخطاریه‌هایی برای این افراد به منازل شان صادر خواهد شد و طرح تشدید برخورد با سربازان فراری و مشمولان غایب نیز اجرا می‌شود و بر این اساس علاوه بر اینکه امکان دستگیری مشمولان غایب برابر قانون وجود دارد، این افراد از دریافت یکسری خدمات نیز محروم می‌شوند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

ناشناس
|
4مهر ماه 1395
0
0
یک سرباز غایب بدبخت زن و بچه دار را میخواهند به سربازی ببرند کسی که 40 سالشه و زن و سه تا بچه قد و نیم قد داره خرجی اینها را کی میده ؟؟؟؟ نکنه میگین اینها دهانشان را به اسمان باز کنند ؟

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top