تاریخ انتشار: 2مهر1395|01:57

| کد خبر: 194317

تبعیض حقوقی در وزارت آموزش وپرورش

وکیل ملت: با وجود اینکه در ابتدای سال افزایش حقوق 12 درصدی اعلام شد اما طی چند ماه گذشته وزارت آموزش و پرورش به تدریج اقدام به کسر حقوق نیروھای خدماتی به دلایل نامعلوم کرده است . ا

این کسری حقوق تا چهل و پنج ھزارتومان ھم می شود ؛ با این توصیف اگر حقوق نیروھای خدماتی یک میلیون محاسبه گردد افزایش  12 درصدی آنها چیزی میانگین صدهزار تومان بوده که با کسری حقوق انجام شده افزایش حقوق سالیانه نیروھای خدماتی چیزی حدود 6 درصد می شود که به گفته آقای وزیر حقوق معلمان 85 درصد افزایش داشته است !
آیا این تبعیض حقوقی در وزارتی که خود ادعای ناعدالتی حقوق فرھنگیان را با سایر ادارات سر می دھد منطقی است ؟


چه کسی پاسخ گو است  ؟
وزیری که چند ماه می شود وعده افزایش حقوق نیروھای خدماتی را می دھد و عمل نمی کند و با  مظلوم نمایی در رسانه ھا اعلام می کند ما شرمنده نیروھای خدماتی ھستیم !
آیا 40000 ھزار نیروی خدماتی حرف چنین وزیری را باور می کنند ؟
آیا شرمندگی وزیر دردی از ھزاران درد بی دوای نیروھای خدماتی را که خود شرمنده خانواده و سوپری سرکوچه و پوشاک فروش و قصاب و ھزار بدھکار دیگر ھستند ، دوا می کند ؟

آقای فانی !
نیروھای خدماتی ھرگز منکر زحمات و حقوق کم معلمان دلسوز با دیگر کارمندان ادارات دیگر نیستند اما شما ھرگز فکر نکرده اید معلمان با تدریس خصوصی یا شغل دیگری شاید منبع درآمد دیگری داشته باشند ؛ اما نیروھای خدماتی که ھم خدمتگزار ھستند و ھم سرایدار از صبح تا غروب در مدارس موظف ھستند کار کنند ، دنبال کدام شغل دوم باشند که با لطف جنابعالی ھم از طرح رتبه بندی و ھم افزایش حقوق نیروھای اداری و ستادی محروم شدند ؟
آن ها با حقوق زیر یک میلیون چطور زندگی شان را بچرخانند ؟
آقای فانی !
سرتان را بلند کنید و نگاھی به آن خدایی که شما را تا پست وزارت برد و کمک تان کرد بیندازید ؛ ھمان خدای نیروھای خدماتی هم هست...

 

هشدارنیوز

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top