تاریخ انتشار: 2مهر1395|22:13

| کد خبر: 194422

نمی خواهیم حاج محمدی را به زور روی نیمکت نگه داریم

وکیل ملت: مدیرعامل استقلال گفت: به بازیکنان گفته ام اگر وعده ای بدهم عمل می کنم.

سید رضا افتخاری درباره شرایط کنونی استقلال اظهار داشت: بعد از برد مقابل ذوب آهن شرایط تا حدودی بهتر شد و انگیزه ها بیشتر شد. روحیه بازیکنان بهتر شد و با انگیزه بیشتری کار می کنند تا خودشان را به جایگاهی که شان استقلال است برسانند.

وی افزود: تغییر و تحولات آغاز فصل روی بازیکنان اثر منفی گذاشته بود. تیم نتوانست خود را به خوبی آماده کند و نتایج خوبی هم نگرفت. اما وقتی به تیم اضافه شدیم ما تلاش کردیم که آرامش به باشگاه استقلال بازگردد. در باشگاه هم باید فعالیت هایی انجام دهیم که باشگاه ثبات بیشتری پیدا کند و مشکلات مالی و حقوقی آن برطرف شود. اخیرا هم مسایل مربوط به اسپانسر و تبلیغات مطرح شده است که وقت ما را بسیار گرفته است. مقداری از کارها پیش رفته است ولی هنوز به صورت قطعیب مشکلات حل نشده است.

مدیرعالمل استقلال درباره مصاحبه نکردن بازیکنان و عدم حضور آن ها در گفتگوهای زنده اظهار داشت: اسپانسر  اجازه نمی داد بازیکنان مصاحبه کنند زیرا می گفت که قرار داد بسته ایم. راست هم می گفتند. امیدوارم دوستان در فدراسیون فوتبال هم همکاری کنند. زیرا با این حجم قراردادها و مبالغ، اگر مشکلات اسپانسر حل نشود، این دو باشگاه نمی توانند ادامه فعالیت دهند.

وی درباره تعدیل قرارداد کادرفنی و بازیکنان استقلال در ادامه فصل اظهار داشت: من به خود بازیکنان گفته ام که آدمی نیستم که وعده بدهم و عمل نکنم. قبلا با بازیکنان به صورت شفاف صحبت نشده و وعده و وعید زیاد داده شده است. اما در پایان فصل امکان عملی شدن آن محقق نشد. همین مسایل بدبینی نسبت به مدیریت برای بازیکنان ایجاد کرد. مبالغی که از گذشته هم مانده و بازیکنان نتوانستند وصول کنند مبلغ سنگینی است که شاید منتشر کنم.

افتخاری تصریح کرد: به بازیکنان گفتم در درجه اول تلاش می کنم بر مبنای قراردادهایی که مدیران قبلی با شما بسته اند، عمل کنیم و اگر هم به بحران خوردیم از راهکارهای دیگری استفاده می کنیم. در حال حاضر بازیکنانی داریم که برخی از آن ها را می توانیم در نیم فصل آزاد کنیم زیرا عجولانه با آن ها قرارداد بسته شده است و نیازی به آن ها احساس نمی شود.

وی درباره امین حاج محمدی گفت: این طور نیست که بخواهیم به بازیکنان چیزی را تحمیل کنیم و ان ها را به زور از استقلال دور کنیم. شاید بازیکنان وقتی ببینند روی نیمکت بنشینند به آمادگی آن ها لطمه وارد می شود. در هر حال امیدواریم مشکلات آن ها را با پرداخت قراردادشان آزاد کنیم.

افتخاری در رابطه با گرفتن حکم مشاوره از علی کفاشیان در فوتسال و تاثیرات خود در تیم ملی فوتسال گفت: الان کار من خیلی سنگین است زیرا استقلال کارهای عقب مانده زیادی دارد. ما بیش از 2 سال برای این تیم فوتسال زحمت کشیدیم. در زمان خسوس تیم ملی پوست انداخت و نفراتی چون سنگ سفیدی را ما به جای پابه سن گذاشته ها وارد کردیم. زمان می برد تا این نفرات خود را آماده کنند. آن ها در تورنمنت های مختلف بازی کردند تا به این درجه رسیدند و توانستند در برابر  برزیل چنین بازی انجام دهند. هنوز هم هر شب با فوتسالیست ها صحبت می کنیم.

افتخاری در ارتباط با پاداش بازیکنان فوتسال تصریح کرد: ما سال گذشته پاراگوئه را 2 بر صفر در گرند پریکس بردیم. امیدواریم تیم به 4 تیم برسد و فردا هم وقت گرفتم تا پیش دکتر گودرزی بروم و قولی از ایشان بگیرم تا دست خالی نزد فوتسالیست ها نروم. آن ها بدون چشمداشت جانفشانی می کنند.

منبع خبر بانک ورزش
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top