درباره بچه مایه دار اینستاگرام

دکتر فردین علیخواه

وکیل ملت: در انگلیس برخی به او "بچه مایه دار اینستاگرام" لقب داده اند. برخی او را نوکیسۀ خودشیفته ای می دانند که عطش به رخ کشیدن ماشین هایش را دارد. هر چه باشد او هم اکنون توانسته است برای خودش در شبکه های اجتماعی کلی طرفدار جمع کند.

تاریخ انتشار: 2مهر1395|22:34

درباره بچه مایه دار اینستاگرام
| کد خبر: 194429

« اقبال الیم » از پدر و مادری هندی، ولی در انگلیس به دنیا آمده است. پدرش یک آژانس مسافرتی دارد. او خودش شرکتی تأسیس کرده است که برای عروسی، ماشین های لوکس و گران قیمت اجاره می دهد. در شبکه های اجتماعی به شکل خودخوانده خودش را " ُلرد الیم" می نامد.

برآورد می شود که حدود 2 میلیون دلار ثروت داشته باشد. آنچه توجه دیگران را جلب کرده کرده است ولع او برای به نمایش گذاشتن ماشین های لوکس اش است. او مدام با ماشین های گران قیمت اش عکس یادگاری می گیرد و در صفحه اش در اینستاگرام منتشر می کند.

یکبار پلیس جلوی او را می گیرد. او کفش هایش را به پلیس نشان می دهد و می گوید " می دانی قیمت این کفش چند برابر حقوق بخور نمیر توست؟" . البته بعدها بابت این حرفش عذرخواهی کرد و گفت که پلیس روی اعصابش رفته بود. هر چند هچنین گفت که "پلیس هم به او حسودی می کند وقتی می بیند پسری به این کوچکی سوار یک ماشین 550 هزار پوندی(حدود دو میلیارد و پانصد میلیون تومان) شده است!"

یکبار او را برای سخنرانی دعوت کرده بودند تا بیاید و درباره کارآفرینی و کسب و کار صحبت کند. خیلی ها معترض شدند که آخر کدام ویژگی در این فرد او را شایسته این سخنرانی ساخته است؟ او که معتقد است "هر آنچه پدرم دارد مال من هم هست" چه چیزی از کسب و کار می داند و چه زحمتی کشیده است؟


خیلی ها می آیند و در صفحات شخصی اش به او فحش می دهند. مدتی قبل چند نفر نقاب دار چند ماشین گران قیمت او را به آتش کشیدند. او می گوید که "برایم مهم نیست که مردم درباره من چه فکر می کنند" و به کسانی که به اعتقاد او آدم های حسود و تنگ نظری هستند توصیه می کند که اگر چشم دیدن ماشین های قشنگ مرا ندارید" لطفا انرژی منفی تان را جای دیگری ببرید".


خیلی ها از او می پرسند که چرا اینقدر ماشین هایت را به رخ می کشی؟ می گوید" من نه ماشین ها بلکه موفقیت هایم را به رخ می کشم تا مردم را به کار و تلاش بیشتر ترغیب کنم، من کاری نکرده ام که مردم از دست من ناراحت شوند".

وقتی چند جوان نقاب دار چند ماشین او را به آتش کشیدند گفت: بعضی از مردم ممکن است کل زندگی شان را کار کنند و نتوانند یک ماشین لوکس بخرند و یا حتی یک ماشین بخرند. این تقصیر آنها نیست. ولی این دلیلی برای انجام این کارها نمی شود".
شبکه های اجتماعی "به رخ کشیدن ها" را راحت تر کرده اند

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top