تکذیب یک شایعه/آیت الله سالم و سرحال است

وکیل ملت: حاشیه جزء جدانشدنی از خاندان آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی است. چه زمانی که با رژیم سابق مبارزه می‌کرد، چه بعد از انقلاب زمانی که رئیس دولت سازندگی شد و چه امروز که تنها رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام است.

تاریخ انتشار: 3مهر1395|00:38

تکذیب یک شایعه/آیت الله سالم و سرحال است
| کد خبر: 194484

مخالفانش از خاطرات، سفرها، مصاحبه‌ها و اظهاراتش و زندگی خصوصی‌اش برایش حاشیه می‌سازند. آخرین نمونه آن شایعه بیماری و بستری شدن او در بیمارستان است. خبری که روز پنجشنبه در برخی از کانال‌‌های تلگرامی مغرض منتشر شد و خبر از بیماری رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌داد. اما این خبر خیلی زود از سوی روابط‌عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام رد شد و خانواده آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی نیز به آن واکنش نشان دادند.

رضا سلیمانی، رئیس روابط‌عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام ساعتی پس از انتشار خبر بستری شدن آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در بیمارستان به دلیل عارضه قلبی با تکذیب این خبر تاکید کرد که رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در صحت و سلامت کامل است. او ضمن ابراز شگفتی از «تخیل دروغ‌پردازان» و ابراز تاسف از انتشار چنین اخباری که توسط «مغرضان و دروغگویان منتشر می‌شود» گفت: «این ادعا از اساس کذب است. آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در صحت و سلامت کامل هستند و امروز نیز، چونان روزهای قبل مشغول رسیدگی به کارها هستند.»


رئیس روابط‌عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: «متاسفانه مغرضان، آرزوی قلبی خود را هرازگاهی در قالب چنین دروغ‌هایی منتشر می‌کنند تا فضای سیاسی کشور را مسموم کنند!»
پس از اطلاعیه رئیس روابط‌عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام در تکذیب خبر بستری شدن آیت‌الله هاشمی‌؛ فاطمه هاشمی، دختر رئیس دولت‌های سازندگی نیز از مساعد بودن حال پدرش خبر داد.

او به «ایسکانیوز» گفت که با پدرش تلفنی صحبت کرده و آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در منزل و حالشان خوب است.  محمد هاشمی، رئیس دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز دومین عضو از خاندان هاشمی بود که دیروز به شایعه بیماری رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام واکنش نشان داد و آن را رد کرد.


او با تاکید بر اینکه «این موضوع صحت ندارد و آقای هاشمی اکنون در صحت و سلامت در منزل شان هستند»،‌ گفت: «رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام هیچ مشکلی که ناشی از بیماری باشد و منجر به بستری شدن وی شود، ندارد. »


محمد هاشمی تصریح کرد: «معمولا روزهای تعطیل که می‌شود، دست شبکه‌های اجتماعی و برخی سایت‌ها از مطلب خالی است، بنابراین چنین شایعاتی درست می‌کنند.»

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top