تاریخ انتشار: 3مهر1395|01:36

| کد خبر: 194518

همسرم همان شب عروسی دلباخته دختر فامیلمان شد

وکیل ملت: مرد جوان هنوز چند روزی از مراسم عروسی اش نگذشته بود که با یکی از دختران فامیل عروس رابطه برقرار کرد.

زن جوان که بخاطر دعوا و کتک کاری دختری آشنا بازداشت شده بود در بازجویی ها به پلیس گفت: من 2ماه پیش با شوهرم ازدواج کردم و فکر می کردم بهترین زندگی را خواهم داشت من و مهرداد 6 ماهی می شد در یک شرکت کار کرده و به هم علاقه مند شده بودیم.

وی افزود:بعد از مدتی هنوز شیرینی ازدواج را نچشیده بودم که متوجه رفتارهای عجیب مهرداد در خانه و سرکار شدم و از روی کنجکاوی یکبار پنهانی موبایلش را چک کردم و در تلگرامش دیدم دختری از فامیل های مادرم که رزیتا نام دارد با شوهرم عاشقانه چت می کند بدتر اینکه دیدم آنها حتی با هم ارتباط هم داشته اند.


زهرا ادامه داد: باور نمی کردم تا اینکه امروز وقتی شوهرم به بهانه خرابی لوله های آب خانه از اداره به خانه آمد من نیز مرخصی گرفتم و خودم را به خانه رسانده و مهرداد و رزیتا را در شرایط بدی در اتاق خواب دیدم کنترلم را از دست داده و به رزیتا حمله کردم اگر همسایه ها نبودند این دختر چشم سفید را می کشتم.


در برابر این ادعا ها و در حالیکه مهرداد خیانت به تازه عروس را پذیرفته و اصرار داشت از زهرا طلاق گرفته و با رزیتا ازدواج کند رزیتا گفت:من در همان جشن عروسی دلباخته داماد شدم و اولش ابتدا به بهانه تبریک و سپس حرف دلم را دور از چشم میهمان ها و عروس به او زدم و دیدم مهرداد هم دلباخته من است آنها اشتباهی ازدواج کرده اند.


بنابه این گزارش،دو زن و داماد خیانتکار همگی با سپردن قرار وثیقه آزاد شده اند تا تصمیم گیری قضایی صورت گیرد.
در پایان این جلسه بازجویی تازه عروس با گریه پذیرفت طلاق بگیرد و مهرداد نیز گواهی داد همه ضرر وزیان مالی مهریه زهرا و حتی پول پیش خانه اجاره ای را به او داده و در شرکت دیگری کار کند تا هیچ گاه همدیگر را نبینند.

منبع:رکنا

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top