تاریخ انتشار: 3مهر1395|21:47

| کد خبر: 194653

وزرای خارجه و نفت آن‌قدر استیضاح نشدند که وزیر آموزش‌وپرورش استیضاح شده است

وکیل ملت: مشاور وزیر آموزش‌وپرورش در امور خانواده گفت: برخی نمایندگان مجلس جایگاهشان را در قوه مقننه با قوه مجریه اشتباه گرفته‌اند و به‌جای اینکه در قانون‌گذاری دست نهادها را بگیرند، با مداخله اجرایی در امور کشور و آموزش‌وپرورش، حرکت آموزش‌وپرورش و وزیر را پیوسته کند می‌کنند.

علی‌اصغر احمدی در مراسم بازگشایی مدارس که در هنرستان چمران برگزار شد، تصریح کرد: هدف از تحصیل این است که شخصیت و روح شما تقویت شود و در واقع مدرسه و تحصیل ابزاری هستند تا شخصیت شما قوی شود. شخصیت قوی به برکت فکر قوی است و همه درس‌ها برای این است که شما دانش آموزان را به‌عنوان یک انسان به شخصیت قدرتمند تبدیل کنند.

وی افزود: دانش آموزان اگر شخصیت قوی داشته باشند بافکر عمل می‌کنند، بنابراین شما باید خوب فکر کردن را بیاموزید و اهل فکر و تفکر باشید و به شخصیت خود قدرت دهید و اجازه ندهید هر چیزی وارد روح و قلب شما بشود، در شرایطی که شبکه‌های اجتماعی بسیاری وجود دارد و هر کس یک‌چیزی در این شبکه‌ها می‌گذارد باید توجه کنید که چیزی مخرب وارد روح و شخصیت شما نشود.

رئیس انجمن اولیاء و مربیان کشور اظهار کرد: جایگاهی که معلم دارد هیچ‌کس در کشور ندارد چراکه این‌همه دانش‌آموز در اختیار معلم است و این جایگاه بسیار مهم است، این در حالی است که آموزش‌وپرورش نسبت به سایر وزارتخانه‌ها از امکانات لازم برخوردار نیست.

وی یادآور شد: حضور مسئولان قزوینی در این مراسم نشان می‌دهد که در قزوین به مهم‌ترین سرمایه‌های کشور یعنی نیروی انسانی بهاء می‌دهند، و این موضوع باید در جامعه  و مجلس رواج پیدا کند، در حال حاضر برخی نمایندگان مجلس جایگاهشان را در قوه مقننه با قوه مجریه اشتباه گرفتند و به‌جای اینکه در قانون‌گذاری دست نهادها را بگیرند با مداخله اجرایی در امور کشور و آموزش‌وپرورش حرکت آموزش‌وپرورش و وزیر را  کند می‌کنند.

احمدی تأکید کرد: وزیر امور خارجه و یا وزیر نفت در مجلس آن‌قدر استیضاح نشدند که وزیر آموزش‌وپرورش استیضاح شده است همین امر سبب لطمه زدن به برنامه‌ریزی در آموزش‌وپرورش به‌ویژه در این دوره شده است، این‌ها در حالی است که وزیر آموزش‌وپرورش فعالیت صادقانه و در جهت پیشبرد اهداف این وزارتخانه دارد.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top