تاریخ انتشار: 4مهر1395|21:40

| کد خبر: 194851

دردسر شیرین برای برانکو / علیپور ستاره پرسپولیس در بازی های فولاد شهر

شیوا دورانگر

وکیل ملت: اگر از مهدی طارمی که در دیدار مقابل سپاهان دو گل زد و ستاره بازی بود و همچنین امید عالیشاه که با گلش قفل دروازه حریف را باز کرد و با یک پاس دیدنی، طارمی را دو گله کرد بگذریم، باید از یک چهره ویژه نام ببریم.

بازیکنی که هرگاه مقابل سپاهان قرار گرفته درخشیده است؛ از علی علیپور، مهاجم جوانی که همیشه بهترین بازی هایش را مقابل تیم های بزرگ و خصوصا تیم سپاهان و ذوب آهن در اصفهان به نمایش گذاشته است. تا قبل از این بازی او 2 بار مقابل سپاهان بازی کرده بود که در هر دو دیدار  درخشان ظاهر شده بود. او در بازی رفت فصل گذشته با دریبل تمام مدافعان سپاهان در آستانه دروازه خالی سپاهان یک پاس گل تماشایی به امید عالیشاه داد و در بازی برگشت خود با یک ضربه سر دیدنی دروازه  رحمان احمدی را باز کرد. در بازی برگشت فصل گذشته مقابل ذوب آهن در فولادشهر نیز او زننده گل دوم پرسپولیس بود، گلی که اگر اشتباه مدافعان پرسپولیس در دقیقه 90 نبود می توانست حکم به برتری پرسپولیس دهد.

 بدون شک او در بازی اخیر  پرسپولیس و سپاهان هم یکی از ستاره های استادیوم فولاد شهر بود. علیپور در تمام نبردهای هوایی و فیزیکی با مدافعان بلند قامت و باتجربه حریف موفق بود و بارها با فرارهای تند و تیزش خط دفاع سپاهان را آزار داد. علیپور در این بازی یک پاس گل تمرین شده زیبا به مهدی طارمی داد و بارها از بازیکنان حریف خطا گرفت و روی گل سوم پرسپولیس هم اثر گذار بود.
 این مهاجم جوان، فصل گذشته در کنار طارمی زوج خطرناکی را تشکیل داده و در هر بازی خالق موقعیت های گل بیشماری برای پرسپولیس بودند.  در پایان فصل آنها توانستند عنوان بهترین خط حمله لیگ و برترین گلزن لیگ را از آن پرسپولیس کنند. و می توان گفت نقش علیپور در کسب عنوان آقای گلی طارمی بسیار تاثیرگذار بود.

در شروع فصل، ایندو فرصت اینکه از ابتدا کنار یکدیگر بازی کنند را نداشتند و این اتفاق با مصدومیت امیری به وجود آمد و علیپور و طارمی در دربی بعد از ماهها کنار یکدیگر بازی کردند که البته نمایش موفقی نداشتند. در بازی مقابل سپاهان اما خط حمله پرسپولیس با حضور علیپور و بازگشت امیری یک روز فوق العاده را پشت سر گذاشت و در روزی که همه بازیکنان پرسپولیس از خط دروازه تا نوک حمله آماده بودند ،نشانی از آن پرسپولیس زهردار و هجومی  که مهاجمانش هر رقیبی را به وحشت می اندازد هواداران این تیم را به وجود آورد.

 حال با بازگشت فرشاد احمدزاده به ترکیب، قطعا  تصمیم گیری برای انتخاب نفرات خط حمله پرسپولیس برای برانکو سختتر خواهد شد. چرا که  با درخشش طارمی ، امیری و علیپور و داشتن 3 مهاجم آماده انتخاب زوج خط حمله برای هر مربی سخت خواهد بود. باید دید که سرمربی پرسپولیس در بازیهای آینده چگونه از مهاجمان آماده تیمش بازی خواهد گرفت. آیا او علیپور را که در بازی با سپاهان بسیار آماده و تاثیرگذار ظاهر شد، همچون دو دیدار گذشته از ابتدا به میدان خواهد فرستاد یا این  مهاجم باانگیزه را نیمکت نشین خواهد کرد؟

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top