محکومیت اقدام بی‌شرمانه تأسیس هتل

آیدین سیارسریع

وکیل ملت: آقای دکتر حسن عباسی اندیشمند بزرگ کشور بتازگی در کهگیلویه و بویراحمد از توطئه‌ای جدید پرده برداشته و گفتند: قرار است ۴۰۰ هتل پنج ستاره در جاهای مختلف کشور تأسیس کنند و از این طریق به نفوذ فرهنگی و اخلاقی در کشور برسند.

تاریخ انتشار: 5مهر1395|00:37

محکومیت اقدام بی‌شرمانه تأسیس هتل
| کد خبر: 194929

بنده ضمن محکوم کردن اقدام شنیع و بی‌شرمانه تأسیس هتل در کشور و ابراز نگرانی بابت نفوذ غرب تا این حد در کشور نگرانی‌های خودم را در مورد ساخت هتل به صورت موردی عرض می‌کنم:
1) نخستین گام برای ایجاد نفوذ در کشور هتل است. وقتی هتل نباشد جاسوس بدبخت از خارج بیاید کجا ساکن شود؟ لذا هتل می‌زنند و افرادی تحت عنوان توریست، استاد دانشگاه، ایرانی خارج از کشور و... که همه‌شان قاعدتاً جاسوس هستند در اتاق‌های مخوف هتل مستقر شده و نقشه‌های شوم خود را تدوین می‌کنند.


2) تأسیس هتل نمادین است. نماد اینکه ما دائم باید به بیگانگان سرویس بدهیم. اینها اگر نیت‌شان خیر بود چرا به جای 400 هتل، 400 سرویس بهداشتی بین راهی نزدند تا به صورت نمادین به بیگانگان بگوییم اگر منافع ما را تأمین نکنید سنگ کلیه می‌گیرید و می‌ترکید؟


3) وقتی اقدام به تأسیس 400 هتل در کشور می‌کنند می‌دانند که این هتل‌ها هر کدامشان یک لابی هم دارد. این یعنی چه؟ یعنی روزی 400 بار برای از بین بردن دستاوردهای مملکت لابی می‌کنند. این جاسوس بی‌پدر و مادر از آن بالا می‌آید پایین لابی می‌کند. این حرکت خودش هم نماد است هم سؤال! نماد است از این جهت که برای رسیدن به منافع باید از مواضعت پایین بیایی و سؤال است که یک جاسوس چرا باید بیاید لابی کند؟ جاسوس که قاعدتاً نباید لابی کند. این دولت و اینهایی که این هتل‌ها را می‌سازند بیایند به این تناقضات پاسخ بدهند.


4) این اقدام وطن فروشانه (تأسیس هتل در کشور) چه ارتباطی به آهنگ «هتل کالیفرنیا»ی گروه ایگلز (عقاب ها) دارد؟ آیا قرار است سقف این هتل‌ها -مانند برجام- آشیانه‌ای برای فرود عقاب سرسفید (همان امریکا) باشد؟


5) زمانی که تیم غافلِ مذاکره‌کننده هسته‌ای به جای استفاده از چادر، زیرانداز و گازپیکنیکی با پول بیت المال به هتل های گرانقیمت وین و ژنو رفت و مذاکرات بالکنی به راه انداخت باعث شد امروز این توطئه خبیثانه را پیاده کنند. چهارصد هتل در کشور که در بالکنش مذاکره می کنند و در همکفش لابی! آیا این همان فشار از بالا و چانه زنی از پایین نیست؟ آفرین! هست! ما این دستاوردها را ارزان به دست نیاورده ایم که بخواهیم با هتل آنها را از دست بدهیم. حواسشان را جمع کنند. دایرکت هم مساوی است با بلاک.

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

مهمان
|
21آذر ماه 1395
0
0
برای ایشان با این طرز تفکر متاسف شدم

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top