تاریخ انتشار: 5مهر1395|00:48

| کد خبر: 194930

منصوریان: شاید بیست سال در استقلال ماندم

وکیل ملت: منصوریان با برد لیگ را به پایان رساند و وارد تعطیلات شد و حالا خوشحال ترین مربی لیگ است.

سرمربی استقلال روز گذشته گفت‌وگوی مفصلی درباره اهدافش انجام داد. منصوریان در ابتدا گفت:«من در استقلال همان مسیری را انتخاب کردم که پیش از آن در تیم امید، تیم ملی و نفت دنبال کرده بودم. اینجا متعلق به خودم نیست موقتی من به این چرخه وارد شدم و هدایت استقلال را بر عهده گرفتم. این حضورم دو هدف داشت. اول آنکه سعی کردم تیمی را ببندم که تا سال 98 خیال استقلال را از داشتن تیمی مطمئن راحت کند و هواداران دیگر دغدغه‌ای نداشته باشند. ما با بازیکنی مثل فرشید اسماعیلی یا محسن کریمی قرارداد بلندمدت بستیم. جوان‌هایی را آوردیم که امروز پیراهن استقلال را بر تن می‌کنند و تا 32، 33 سالگی به اوج پختگی می‌رسند و در خدمت تیم خواهند بود. بازیکنی مثل مجید حسینی سال‌ها می‌تواند برای استقلال بازی کند. البته این کار من تبعاتی دارد. تبعات مثبت و منفی. تبعات منفی آن را در چند هفته اول دیدیم و زمان برد تا خودمان را پیدا کردیم. تبعات مثبت آن هم به مرور زمان پدیدار خواهد شد که همان بحث آینده سازی برای استقلال است. من در این مسیر به دنبال استفاده از ایده‌های مختلف بودم و همیشه گفته‌ام هرکسی ایده‌ای داشته باشد که به استقلال کمک کند با روی باز پذیرای او خواهم بود. هدف دوم من این بود که فضای امیدواری را برای یک نسل فراهم کنم. نسلی که با حضور علیرضا منصوریان روی نیمکت استقلال امیدوار شده‌اند که خودشان هم به این مسوولیت برسند.»
منصوریان در ادامه می‌گوید: «سرمربیگری استقلال امانتی است که شاید یک سال و شاید هم بیست سال در دست من باشد.» سرمربی استقلال با اشاره به اینکه استقلال از درون ضربه می‌خورد، می‌گوید: «من اسم این را می‌گذارم هیولای درون استقلال. همیشه اینگونه بوده که استقلال از استقلال خورده و پرسپولیس از پرسپولیس. اگر هر آدمی که خودش را استقلالی می‌داند صبح که از خواب بیدار می‌شود بگوید پیشرفت استقلال مهم است و نه منافع من، این هیولا نابود خواهد شد.»
 سرمربی استقلال پیرامون تصمیم ناگهانی‌اش در شب شهرآورد مبنی بر حضور در منزل پرویز مظلومی می‌گوید: «اتفاق عجیبی افتاد. یک شب قبل از شهرآورد خواب پرویزخان مظلومی را دیدم. همان جا به خانمم گفتم من باید نزد پرویز خان بروم. اتفاقا عمدا بدون اطلاع این کار را انجام دادم. من باید قلب مظلومی را در شهرآورد با خودم همراه می‌کردم. قلب پرویزخان مظلومی روز شهرآورد با من بود و البته در ادامه کار هم با من خواهد بود. احساسات مثبت مظلومی مرا محکم‌تر به شهرآورد فرستاد. ایشان حتی گفت اگر لازم است من هم به اردوی استقلال می‌آیم و در کنارتان خواهم بود.»منصوریان در ادامه در مورد حاج محمدی و شرایطش می‌گوید:«تلاش می‌کنیم امین حاج محمدی هم به شرایط خوبی برگردد اما اینجا فقط تلاش ما مهم نیست و خود این بازیکن هم باید پالس‌های مثبتی را نشان دهد.»
سرمربی استقلال در مورد جدایی سجاد هم می‌گوید: «همه ما تلاش می‌کنیم تا جای سجاد پر شود. سجاد این شانس را داشت که در استقلال بماند اما تصمیم گرفت از ما جدا شود. اگر سجاد می‌ماند من از بین این سه مهاجم یعنی شهباززاده، رضایی و قربانی دو نفر طلایی می‌ساختم. ضمنا ما نیم نگاهی هم به جابر انصاری داریم زیرا او یک بازیکن چند پسته است.»
منصوریان در مورد صحبت‌های وزیر ورزش و جوانان و اشاره‌اش به این موضوع که عده‌ای می‌خواهند زیر پای منصوریان را خالی کنند، می‌گوید: «اگر وزیر این حرف را زده نشان می‌دهد که بسیار ریز به قضایا نگاه می‌کند. حتما ایشان چیزهایی را دیده که من ندیده ام. آقای وزیر شاید تحرکاتی را احساس کرده که می‌خواهند به استقلال ضربه بزنند. اینجا باید اعلام کنم خوشحالم که اعتماد وزیر را پشت سر خودم دارم.»
 

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

ادم
|
5مهر ماه 1395
0
0
مواظب باش نچایی یکوقت

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top