تاریخ انتشار: 5مهر1395|21:47

| کد خبر: 195113

بدهی آموزش و پرورش به بازنشتگان هر چه زودتر پرداخت شود

وکیل ملت: سخنگوی کمیسیون آموزش‌وتحقیقات با بیان اینکه اعضای کمیسیون متبوعش از نمایندگان سازمان مدیریت درخواست کردند که توجه بیشتری به مشکلات مالی آموزش و پرورش داشته باشند، گفت: پرداخت بدهی بازنشستگان و سرانه پرداخت نشده برخی از مدارس از مسائل مورد توجه نمایندگان است.

سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز(5 مهرماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: نمایندگانی از بخش‌های مختلف وزارت آموزش و پرورش و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور امروز  میهمان کمیسیون آموزش و تحقیقات بودند.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نمایندگان وزارت آموزش و پرورش از چگونگی آغاز سال تحصیلی و مسائل مرتبط با آن گزارش‌هایی را به نمایندگان کمیسیون ارائه دادند، وضعیت ثبت‌نام و نحوه جذب دانش‌آموزان در مدارس مناطق مختلف، آمادگی محیطی و آموزشی مدارس و نیاز آن‌ها به بازسازیی و...  از جمله مسائل گزارش شده محسوب می شوند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه مشکلات آموزش و پرورش در جذب سرانه و بودجه و حل مشکل بازنشستگان نیز در حاشیه این نشست مورد بررسی قرار گرفت، گفت: نمایندگان کمیسیون آموزش و تحقیقات از نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور درخواست کردند که توجه بیشتری به مسائل و مشکلات مالی آموزش و پرورش داشته باشند تا بدهی آموزش و پرورش به بازنشتگان و سرانه پرداخت نشده برخی از مدارس هر چه زودتر پرداخت شود./

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 9

بابک
|
5مهر ماه 1395
0
7
اگر حقوق خودتان یک ماه به تعویق بیفتد غوغا میکنید خیلی نامردید خیلی
حسن
|
5مهر ماه 1395
0
0
بیچاره بازنشسته ها همیشه در حاشیه قرار دارند که در حاشیه جلسه مشکلات آنها مطرح می شودمخصوصا در دولت تدبیر و مجلس امید
حسین زاده
|
5مهر ماه 1395
0
0
داستانی داشتیم به نام چوپان دروغگو،اول خواهشمندیم با تغییرمحتوا این درس مجددا دردروس گنجانده شود،واینبار بانام چوپانان دروغگو ،قضیه پاداش نودوسه راخصوصا وصحبتها وقولهای... را وکاری که برسرمان آوردند شرح دهید، نه من بلکه ما خیلی حرفها داریم ولی فعلا خودسانسوری کرده ایم بترسید از روزی که عریان حرفهامان رابزنیم..ونمیزنیم ولی میدانیم که .درتاریخ حضور این دولت ودولتهای گذشته چقدر حق ما پایمال شد نعوذ باالله پاره ای وقتها میگوییم نکند دراین کشور ودردولت ما به معاد وروز جزا ایمانی نیست ولی درآن روز خیلی ازافراد بایستی به پای ما بیفتند همچنانکه سی سال واکنون چگونه حق مارا پایمال کردند.واگذارتان میکنیم به خدا وبس وآنروز بد محکمه ای را بایستی پاسخ دهید . زیرا پای حق اناس درمیان است . خدایا خوارکن آنانکه ما را به این روز انداختند. وحال نقش چوپان دروغگو را اجرا میکنند.
پارسا
|
6مهر ماه 1395
0
0
دوستان نماینده حضرت علی فرمایش می کردند که تا عرق کارگر خشک نشده حقوق کارگر را پرداخت کنید معلمین عرق که هیچ چی خونشان خشکید دلشان مرد زندگی شان به فنارفت واستخوانهایشان پوسید ولی این دوستان نماینده به یک اجماع کلی در مورد معیشت معلمین نرسیدند ای علی ید بیضائی خویش برون آر ومعلمین را از فقر نجات بده که فقط منجی توئی
گیلانی
|
6مهر ماه 1395
0
0
بیش از 2 سال از زمان بازنشستگی من می گذرد اما 42 درصد پاداشم را پرداخت کرده اند.
فرهنگی باز نشسته عمر به بطالت رفته وپاداش نگرفته
|
6مهر ماه 1395
0
0
وکلای سوگند خورده که به ان عمل نمی کنند
سرباز معلم از شیراز
|
6مهر ماه 1395
0
0
من الان 7 ماه حقوق نگرفتم مگه حقوق 7 ماه من اندازه 1 ماه حقوق کارمند نیست چرا نمیدن
فرهنگی
|
6مهر ماه 1395
0
0
اگر عقل تو سرمون بود نباید فرهنگی می شدیم
رضا
|
6مهر ماه 1395
0
0
سال تحصیلی شروع شد و اضافه کار سال گذشته پرداخت نشد.

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top