تاریخ انتشار: 6مهر1395|00:36

| کد خبر: 195185
روشن:

اگر حرف بزنم افشارزاده نمی‌تواند به ایران برگردد

وکیل ملت: حسن روشن، مدیر سابق آکادمی باشگاه استقلال در خصوص جدال رسانه‌ای وزیر ورزش و جوانان و بهرام افشارزاده اینطور می‌گوید: «وقتی صحبت‌های وزیر را خواندم متوجه شدم تمام حرف‌هایی که سال قبل در مورد استقلال زدم درست بود.

یادتان می‌آید چقدر فریاد زدم که پشت پرده‌ها این باشگاه را ویران می‌کند؟ به نظرم این بار حرف وزیر درست بوده است. شاید الان همه فکر کنند که گودرزی این حرف‌ها را زده و من می‌خواهم از او حمایت کنم اما مردم باید هوشیار باشند. شاید هوادار استقلال ناراحت شود که من این حرف‌ها را می‌زنم اما باید پذیرفت که وزیر ورزش کشور مسائلی را از پشت پرده دیده و شنیده که اینگونه خودش را خالی کرده است.»رییس سابق آکادمی استقلال درباره حرف‌های وزیر اینطور توضیح می‌دهد: «افشارزاده گفته وزیر پرسپولیسی‌ است و هواداران استقلال شروع کرده‌اند به توهین به وزیر ورزش اما نمی‌دانند در درازمدت حرف این وزیر که شاید فردا باشد و شاید نباشد درست از آب درآمده است. مگر غیر از این است که استقلال بهترین بازیکنان را جذب کرده؟ وزیر ورزش هشدار داده بود که این پرداختی‌ها جز بدهی چیزی برای استقلال ندارد و شاید طرفداران استقلال روزی بفهمند او چه گفته که مدیرعامل بعدی برای پر کردن بدهی آقایان باید به فکر چاره و خطر کسر امتیاز باشد. اینها چیزهایی است که بعدا مشخص می‌شود. اگر بخواهم حرف بزنم افشارزاده دیگر نباید به ایران برگردد!»
روشن در ارتباط با ادعاهای افشارزاده نیز اینطور می‌گوید: «فقط این را از قول من بنویسید که او خودش یک پرسپولیسی تیر بود و مدیریت استقلال را بر عهده داشت! آقایان در آکادمی زمان مدیریت ایشان هزار کار انجام دادند که فایل صوتی آنها را هم رو کرده‌ام و شاید اگر مردم این فایل صوتی را گوش کنند متوجه شوند این آقا در مدیریت استقلال چه کارهایی کرده است. شخصی که مدیر بوده و از هیچ چیزی خبر نداشت. وقتی فهمید که من همه چیز را در مورد آکادمی می‌دانم هزار پیغام و پسغام فرستاد که ساکت باشم و حرفی نزنم. پس آقای افشارزاده لطفا در مورد استقلال سکوت کن و به قول دوستان فرار رو به جلو نکن که آن وقت مجبور هستم حرف‌هایی بزنم که دیگر در مورد مدیریت صحبت نکنی.» رییس سابق آکادمی استقلال در پایان می‌گوید: «آقای افشارزاده اگر راست می‌گویی من را تهدید کن چون دیگر نمی‌توانی به من وصله پرسپولیسی بودن بچسبانی. اینجایی که شما مدیریت کردی فوتبال است نه ژیمناستیک و خیلی اتفاقات زود رو می‌شود.»
 

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

فرهاد
|
7مهر ماه 1395
0
0
آقای روشن لطفا در حد خودتان صحبت کنید.

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top