تاریخ انتشار: 6مهر1395|20:52

| کد خبر: 195337

سئوال روز- قطری ها کدام بازی فصل بختیار رحمانی را پسندیده اند؟ !!!

وکیل ملت: بازیکنی که قرار بود فوق ستاره استقلال باشد، حالا یک بازیکن معمولی و بعضا نیمکت نشین است و تا اینجای کار نشانی از ستاره بودن از خود بروز نداده.

در پی بروز یک شایعه و یا بهتر بگوییم خبرسازی، ستاره نیمکت نشین استقلال تبدیل به سوژه روز در این بی خبری شد. خوب (بخوانید شایعه) این بود که بختیار از لیگ ستاره های قطر پیشنهاد دارد. خبر تکمیلی تر این بود که مدیربرنامه های وی در حال رایزنی با قطری هاست و حرکت سوم نیز پست اینستاگرامی بختیار در راستای تائید این خبر بود و البته دلگرمی به استقلالی ها که این تنها یک پیشنهاد است.

نکته اول- سئوال اینجاست که تیم قطری که مشتری بختیار است، کدام بازی بختیار در استقلال را دیده که او را پسند کرده؟ آیا بختیار در همان بازی هایی که برای آبی پوشان به میدان رفته در حد و اندازه ای بوده که چشم قطری ها را بگیرد یا قطری ها حاضرند پول شان را بی حساب و کتاب خرج کنند؟

نکته دوم- چرا بختیار و مدیربرنامه های وی نام تیم قطری را فاش نمی کنند؟ آیا یک ترانسفر تا این حد می تواند موضوعی سری باشد؟ آیا فاش نساختن نام تیم مزبور نمی تواند به این معنی باشد که اصلا چنین پیشنهادی از پایه وجود ندارد و تنها یک خبرسازی است؟

نکته سوم- اخیرا بحث کسر از مبلغ قرارداد در باشگاه استقلال اصلی ترین سوژه است. آیا این خبرسازی در این روزها، نمی تواند ارتباطی به این داشته باشد که استقلالی ها هنگام کسر قرارداد دور بازیکنانی که پیشنهاد خارجی دارند را خط بکشد؟

نکته چهارم-جدا از کسر قرارداد ها، بختیار می بیند که آن جایگاهی را که فکرش را می کرد را در استقلال به دست نیاورده و حالا بازیکنان کم اسم و رسم تر و جوان تر از او رفته رفته در این تیم جای او را می گیرند. 

نتیجه گیری: با گذاشتن همه این موارد در کنار هم به چه نتیجه ای می توان رسید؟  این مطلب را با پایان باز تمام می کنیم و نتیجه گیری را بر عهده خوانندگان مطلب می گذاریم تا خودشان هرطوری که صلاح می دانند از این قضایان نتیجه گیری کنند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top