تاریخ انتشار: 6مهر1395|21:15

| کد خبر: 195341

رمز گشایی قسمتی از صحبت های وزیر-چه کسانی در باشگاه می خواهند منصوریان را بردارند؟

وکیل ملت: با وجود گذشتن زمانی نزدیک به یک هفته از مصاحبه عجیب وزیر ورزش، هنوز بحث این گفت و گو داغ است و سوژه روز رسانه ها.

دکتر گودرزی وزیر ورزش در بخشی از صحبت هایش نه تنها به این نکته اشاره می کند که تنها فردی بود که معتقد بود مظلومی نباید از کارش برکنار شده و بايد فصل بعد هم مربی استقلال باشد و دیگر افراد صاحب نفوذ در استقلال بودند که اصرار به برکناری مظلومی داشتند و سرانجام نیز بهمقصود خود رسیدند، بلکه در جایی دیگر اشاره می کند که الان هم مخالف سرسخت عوض شدن منصوریان است.

در واقع وزیر در این قسمت از مصاحبه اش به صورت تلویحی و در جایی دیگر به صورت کمی مستقیم تر اشاره به افراد صاحب نفوذ در استقلال می کند که خواهان برکناری منصوریان هستند. چون اگر منصوریان مخالفانی در این حد که خواستار برکناری اش هستند نداشت که وزیر نمی توانست در مقابل آنها موافق سرسخت حفظ و نگهداری او باشد.

 

در این خصوص بد نیست بدانید که اشاره وزیر به افرادی است که خود عضو هیات مدیره هستند اما در صف مخالفان منصوریان قرار دارند.

 

افرادی که در این مدت علاقه خود را به استخدام مربی خارجی علنی کرده اند و حتی به منظور متقاعد کردن فرهاد مجیدی برای حضور در کادر فنی استقلال با برادر او جلسه گذاشتند. افرادی که حتی منصوریان هم در محافل خصوصی از آنها به عنوان مخالفانش نام می برد و در کنفرانس های خبری اش هم می گوید شخصا به آنها بابت برخی واکنش های شان گله می کنم و در پاسخ من می گویند خبرنگاران از خودشان می نویسند. در حالی که من می دانم خبرنگاران هیچ مطلبی را بدون منبع نمی نویسند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top