ده نکته راهبردی درباره سیل

دکتر علی دارابی عضو هیات علمی تهران مرکز

"امید به ناامیدى"

پدرام سلطانی

نود بدون عادل، خنثی و تهی می شود

شهرام اصغری نویسنده و روزنامه نگار
ادامه...

فوق لیسانس قصابی گرایش بطن چپ

فریور خراباتی

وکیل ملت: کره زمین مدت هاست که شرایط دوگانه‌ای را تجربه می‌کند. از یک طرف در اخبار می‌خوانید که دانشمندان ناسا دارند کاری می‌کنند که افراد بتوانند از فضا در انتخابات شرکت کنند، که البته این اتفاق جدیدی نیست و هستند کشورهایی که افراد به‌صورت اتوماتیک روزی چند بار توی فضا می‌روند و وسط این فضانوردی رأی هم می‌دهند.

تاریخ انتشار: 7مهر1395|00:33

فوق لیسانس قصابی گرایش بطن چپ
| کد خبر: 195422

خبر دیگر این است که داعش در کلاس‌های درس خود، آموزش قصابی برای کودکان گذاشته است که بر این اساس سرفصل‌های این درس بدین صورت پیش‌بینی می‌شود؛ الف- ساتورشناسی و چاقوکشی، ب- درآمدی بر خوئک، قلوه و سردست، ج- ترموطحالیک و روده شناسی، د- اصول و مبانی دنبه و فیله!

همین دو خبر بخوبی نشان می‌دهند که در حال حاضر جهان در چه وضعیتی قرار دارد، یک جا می‌خواهد کاری کند فضانوردان هم از حق طبیعی خود یعنی رأی دادن برخوردار شوند، یک جای دیگر به کودکان آموزش می‌دهند که چطوری جگر انسان را از بدن در آورده و کباب کنند.پس فردا هم که همین فرزندان بزرگ شوند و برای آنها به خواستگاری بروند، پدر داماد به پدر عروس می‌گوید«آقا پسر ما، فوق لیسانس قصابی گرایش بطن چپ قلب از دانشگاه گوشتوارد داره!»

و به سلامتی و میمنت این عروسی برگزار می‌شود.البته از یک منظر داعش پیش‌بینی درستی کرده که این رشته تحصیلی را راه انداخته است.به این صورت که با شرایطی که این بزرگواران در مناطق تحت سلطه‌شان برقرار کرده‌اند، مثلاً مهندسی برق یا مکانیک به چه دردشان می‌خورد؟ همین که یک نفر بتواند فرد دیگری را به برق وصل کند یا ماشینی را به صورت انتحاری منفجر کند، کفایت می‌کند.

اما بازار کار برای قصاب‌ها بسیار سکه خواهد بود.این یعنی داعش در سیستم آموزشی خود میزان عرضه و تقاضا را در نظر گرفته است، از قدیم هم گفته‌اند در بیشعوری بسی شعور است!

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top