تاریخ انتشار: 7مهر1395|09:23

| کد خبر: 195458

پروین: طاهری از جشن دیشب ناراحت شده؟ خب بشود!

وکیل ملت: پیشکسوت پرسپولیس گفت:مگر باید حضور من در جمع این بچه ها که شاگردانم بودند باعث ناراحتی کسی شود؟

علی پروین در حاشیه مراسم تجلیل از پیش کسوتان پرسپولیس اظهار داشت: من  دو سه روز پیش از طریق سعید شیرینی مطلع شدم که چنین مراسمی برپاست. خیلی خوشحالم که در این مراسم شرکت کرده ام و بیشتر شاگردانم را اینجا می بینم.

وی ادامه داد: ایراد ما پیش کسوتان این است که متاسفانه اینجا با هم خوب هستیم اما از این در که خارج می شویم همه پشت سر هم حرف می زنیم. عیب ما این است. اگر اتحاد داشته باشیم همه هر چند روز یکبار دور هم جمع شویم و تشکیلاتی درست کنیم، این پیش کسوتان جایگاه خود شان را پیدا می کنند. 

پروین افزود: متاسفانه ما مرده پرست هستیم. منتظریم یک پیش کسوت بمیرد، ببریمش امجدیه یک دور بزنیم برگردیم خانه و آن فرد را بفرستند بهشت زهرا. در حالی که تا وقتی زنده هستیم باید قدر همدیگر را بدانیم. باید پیش کسوتان جمع شوند و یک تشکیلاتی درست کنند. من فکر می کنم این شرکت پرسپولیس کهن بتواند یک چنین کاری بکند. ما هم خوشحال می شویم که این پیش کسوتان به جایگاه خودشان برسند.

پیشکسوت سرخ پوشان در خصوص شکایت پرسپولیس در صورت استفاده از نام و برند این تیم اظهار داشت: من از این موضوع اطلاعی ندارم. ولی فکر می کنم این شرکت زمان رویانیان ثبت شده و به نام پرسپولیس کهن فعالیت می کند و من از سایر قضایا اطلاعی ندارم.

وی گفت درخصوص بازی تیم ملی با ازبکستان گفت: همه بازی ها سخت است ولی من امیدوارم که از آنجا با دست پر برگردیم. ازبک ها خوب  امتیاز جمع کردند اما بچه های ما از عهده آنها بر می آیند.

پروین در خصوص عملکرد تیم ملی فوتسال کشورمان نیز گفت: من به فوتسالیست ها تبریک می گویم واقعا تا همینجا شاهکار کرده اند. امیدوارم که امشب هم روسیه را ببرند و به فینال برسند.

وی در خصوص بازی پرسپولیس و سپاهان گفت: پرسپولیسی ها گل کاشتند و بازی خیلی خوبی کردند و دل ملتی را شاد کردند.

پروین در پاسخ به سئوال خبرنگاری که با وی مطرح کرد حضورش در این مراسم باعث دلخوری  طاهری می شود یا نه گفت: خب بشود.مگر باید حضور من در جمع این بچه ها که شاگردانم بودند باعث ناراحتی کسی شود؟ من خودم اگر جای  طاهری بودم  می آمدم بین این بچه ها می نشستم و تبریک می گفتم. این باشگاه مال این بچه هاست. این شرکت را من می دانم که ثبت شده است. یک وقت است که می خواهند از نام پرسپولیس استفاده کنند اما این شرکت ثبت شده است و اینها می خواهند یک تشکیلات برای پرسپولیس ایجاد کنند.

 

منبع خبر ساعت 24
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top