تاریخ انتشار: 7مهر1395|13:52

| کد خبر: 195526

موبایلم گم شد، مادرم را با بلوک سیمانی کُشتم

وکیل ملت: «موبایلم در خانه گم شده بود! عصبانی بودم با مادرم درگیر شدم و او را کشتم!» اینها بخشی از اعترافات جوانی است که چند روز قبل مادرش را در شیراز کشت.

چند روز قبل مأموران یکی از کلانتری های شیراز از طریق مركز فوریت های پلیسی 110 در جریان یك فقره فوت مشكوك قرار گرفتند.

به گزارش خبرجنوب، با حضور مأموران كلانتری در محل و تأیید خبر مراتب به بازپرس كشیك قتل دادسرای امور جنایی و پلیس آگاهی اعلام شد.

با حضور درخشان، بازپرس دادسرای امور جنایی، عوامل تشخیص هویت و تیم بررسی صحنه جرم اداره پلیس آگاهی در محل تحقیقات درباره این پرونده آغاز شد.در بررسی های مقدماتی مشخص شد كه جسد متعلق به زنی میانسال است كه غرق در خون گوشه ای افتاده است.

با آغاز تحقیقات در صحنه ،جسد قربانی به پزشکی قانونی انتقال یافت. در تحقیقات مشخص شد که زن میانسال توسط پسرش به قتل رسیده است.

بار دیگر تحقیقات فنی از خانواده قربانی در دستور كار كارآگاهان قرار گرفت و در نهایت پسر این زن که چارهای جز بیان حقیقت نديده بود لب به اعتراف گشود و به قتل مادرش اعتراف كرد.

وی در اعترافات خود به كارآگاهان گفت: من و مادرم مدام سر موضوعات مختلف باهم درگیر می شدیم.

روز حادثه تلفن همراهم در خانه گم شده بود از این موضوع عصبانی بودم و با او درگیر شدم. گم شدن موبایل مرا بسیار عصبانی كرده بود و با او شروع به جر و بحث كردم كه ادامه آن منجر به درگیری میان ما شد.

وی ادامه داد: زمانی كه از هم جدا شدیم و مادرم نشست، بلوک سیمانی را به سمت او پرتاب کردم كه در نهایت منجر به مرگش شد.

با توجه به اعتراف صریح متهم به قتل مادرش، او با قرار بازداشت از سوی مقام قضایی در اختیار اداره پلیس آگاهی قرار گرفته است.

گفتني است پرونده اين پسر جاني هم اكنون در دادسراي جنايي شيراز نزد بازپرس درخشان در دست بررسي است و به زودي اين پرونده با رفع زواياي پنهان جنايت با صدور قرار مجرميت و كيفر خواست براي صدور حكم نهايي به دادگاه كيفري ارسال مي شود.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top