تاریخ انتشار: 7مهر1395|21:34

| کد خبر: 195564

یار سابق احمدی نژاد: او از خودراضی است

وکیل ملت: حسن بیادی معتقد است الگوی انتخاباتی احزاب ایران در هیچ جای دنیا نمونه ندارد وی در همین رابطه می‌گوید: در یك كلام بگویم كه این مدل و روش در آرایش سیاسی هیچ جای دنیا و جهان سیاست حتی در كشورهای موسوم به جهان سومی ها وجود ندارد و این مدل بیشتر به یك روش قبیله ای و باندی شبیه است تا یك جریان سیاسی منطقی در كشورهای توسعه یافته. دلیل این معضل هم عدم وجود یك ساختار سیاسی و اجرایی مبتنی بر تفكر حزبی و عدم وجود مدیریت یكپارچه در جامعه اجرایی است.

به گزارش وکیل ملت ؛  وی در همین رابطه می‌افزاید: بنده اعتقاد دارم که اصولگرایان، اصلاح‌طلبان و همچنین گروه های معتدل و مستقل با توجه به عدم موفقیت باندهای سیاسی و آشفتگی حاصل از آن، برای انتخابات سال آینده باید با دو کاندیدای مجرب و مقبول  وارد رقابت انتخاباتی شوند و از دوقطبی شدن جامعه بپرهیزند و به شور و حال انتخابات بیافزایند تا نظر مقام معظم رهبری دال بر حضور حداكثری مردم شریف پای صندوق های رای محقق شود.
 
 
وی در همین رابطه اضافه کرد: با وجود باندهای سیاسی و تمامیت خواه در این جریان، كما فی السابق نتیجه قابل قبولی متصور نیست و جامعتین هم باید بدانند كه متعلق به این باندهای سیاسی موسوم به اصولگرا نیستند در حالی كه این بزرگواران متعلق به همه جامعه هستند و در این چند دوره اخیر انتخابات ثابت شده كه این گروه ها نتوانسته اند شأن و شئون آنان را رعایت كنند و از این محور بیشتر به عنوان ابزار برای رسیدن به هدف  استفاده شخصی می كنند.
 
 
حسن بیادی همچنین معتقد است: حضور آقای قالیباف بسیار مؤثر و مفید و حضور آقای ولایتی قابل تامل است.
 
 
سخنگوی جبهه ایستادگی درباره توصیه پذیر بودن احمدی نژاد می‌گوید: احمدی نژاد از حداقل توصیه و مشورت پذیری برخوردار است. او از خود راضی است و آستانه تحمل انتقادش بسیار ضعیف است.

دسته بندی خبر روز , خبرخوان++ , سیاسی ++ ,
منبع خبر خبرآنلاین
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top