در ادامه مرحله یک سی و دوم جام حذفی دو دیدار روز شنبه برگزار می‌شود. استقلال در این روز میهمان تیم ملوان نوین بندر انزلی است. حریف دسته دومی که شاید روی کاغذ به هیچ عنوان نتواند حریف آبی‌پوشان شود.

با این حال جام حذفی جام شگفتی‌هاست و آبی‌پوشان اگر این حریف گمنام‌شان را دستکم بگیرند یا خود را از قبل پیروز بدانند ممکن است در انزلی دچار شگفتی شوند. ملوان نوین تیمی است که به قول سرمربی‌اش، بازیکنانش حتی پول کرایه ماشین هم ندارند اما انگیزه‌های زیادی برای نمایش توانایی‌هایشان مقابل ستاره‌های آبی پوش دارند. علیرضا منصوریان می‌داند که تیمش در انزلی کار راحتی پیش رو ندارد و اصلا دلش نمی‌خواهد اسیر شگفتی‌ شود و او به خوبی بلد است که بازیکنانش را برای مقابله با یک حریف گمنام از نظر انگیزشی در سطح بالایی نگه دارد و قطعا از بازیکنانش می‌خواهد که بخاطر هواداران با تمام توان در میدان حاضر شوند.

عقاب تبریز- فولاد خوزستان؛ برد آسان شاگردان سعداوی؟

دیگر دیدار روز شنبه بین دو تیم عقاب تبریز و فولاد برگزار می‌شود. شاید شاگردان نعیم سعداوی کار سختی مقابل تیم گمنام عقاب تبریز نداشته باشند و بتوان یک برد آسان را برای فولاد متصور شد اما فراموش نکنید هیچ تیمی نمی‌تواند خود را در جام حذفی برنده بداند.

اسامی داوران و برنامه مسابقات جام حذفی:

جمعه 9 مهرماه  95
بادران نوین تهران- سایپا ساعت 16 ورزشگاه اکباتان تهران
محمدحسین ترابیان – جواد قنبریان – امیرمحمد داودزاده – مرتضی عابدی – ناظر: محمدعلی فروغی
امید شهرداری اراک- گسترش فولاد تبریز ساعت 15 ورزشگاه امام خمینی اراک
روح اله شریفی – محمد راهی – حمید افشون – داود محرابی – ناظر: حسین نجاتی
پارس جنوبی جم- نیروی زمینی تهران ساعت 16:15 ورزشگاه تختی جم
عقیل جهانبازی – حمید نادری – بهمن عبدالهی – وحید زمانی – ناظر: علیرضا کناری
شهرداری فومن- سپیدرود رشت ساعت 15 ورزشگاه ازادی فومن
سعاد وفاپیشه – مسلم رحیم خانی – رامین بابایی – ابوالفضل دوستی – ناظر: بهرام کیانی
قشقایی شیراز - پرسپولیس - ساعت 15 - ورزشگاه حافظیه شیراز
محمدحسین زاهدیفر – جلیل شعرانی – علی احمدی – علی ابراهیمی – ناظر: علیرضا کهوری
خونه به خونه مازندران- شاهین بندرعامری ورزشگاه هفت تیر بابل
انور دورانی – بابک خسروی – امیر فلاح – مهدی اجاقی – ناظر: علی اکبر جهانی
ایرانجوان بوشهر- نفت امیدیه ساعت 16 ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
عباس صادقی – محمدهاشمی نسب – امین حسن زاده – مجتبی مختاری – ناظر: سعادت باغبان
تراکتورسازی تبریز- فولاد یاسوج ساعت 15 ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی
محمد ملکی – حمزه علی سلیمی – مهدی سیفی – مهدی نجار – ناظر: صادق نوری
استقلال خوزستان- نفت و گاز گچساران ساعت 16:30 ورزشگاه غدیر اهواز
امید سعیدفر – مهدی شفیعی – محمدرضا طالبی – حسین خیرده  - ناظر: اسماعیل آمری
پدیده مشهد - نوژن البرز ساعت 15 ورزشگاه ثامن مشهد
میلاد بای – میلاد قاسمی – مهدی مسعودی – ابوالفضل حسینی –ناظر: ابوطالب طاهریان
شنبه 10 مهرماه 95
عقاب تبریز- فولاد خوزستان ساعت 15 ورزشگاه متعاقبا اعلام می ‌شود.
پیروز سیف اله پور – مرتضی کاظمیان – حامد تازه پور – عبدالحسین باستان – ناظر: اصغر بیاتی
ملوان نوین بندرانزلی - استقلال تهران ساعت 16:10 ورزشگاه تختی انزلی
علی صفایی – رحیم حاجیلو – محمدعلی پورمتقی – حسین زمانی – ناظر: محمود رفیعی
یکشنبه 11 مهر
سفیر آبیک قزوین- صبای قم ساعت 14:30 ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
سعید رحیمی مقدم – ایوب غلامزاده – امیر مبشر – ناصر جنگی – ناظر: سعید بخشی زاده

منبع خبر فارس
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top