تاریخ انتشار: 9مهر1395|11:16

| کد خبر: 195824

هوس بازی کثیف نوعروس عاشق پیشه با مرد مغازه دار / در غیاب شوهرم رامین دراتاق من بود

وکیل ملت: نوعروس عاشق پیشه وقتی با مغازه دار محله شان رابطه کثیفی برقرار کرد چاره ای جز قتل تازه داماد ندید.

سارا بزودی در دادگاه کیفری به دو اتهام رابطه نامشروع و قتل شوهرش محاکمه خواهد شد.

چندی پیش وقتی تازه دامادی به نام حسن کشته شد پلیس باوجود اینکه همه مسیرهای تحقیقاتی نشان می داد همسر21 ساله قربانی یک سال پیش با شوروعشق فراوان با حسن ازدواج کرده است فاش کرد این زن خیانتکار بوده و عامل جنایت است.

مرگ حسن براثرنوشیدن سم رخ داده بود و سارا با گریه و زاری ادعا می کرد شوهرش بیرون غذاخورده و با رسیدن به خانه از پای درآمده بود تا اینکه آزمایشات نشان داد معده تازه داماد خالی بوده و وی شامی نخورده بود که مسموم کننده بوده باشد.

وقتی ارتباطات تلفنی نوعروس تحت تجسس گرفته شد ردپای مردی ناشناس به دست آمد که پلیس خیلی زود اورا که مغازه دار محله تازه عروس و داماد بود را شناسایی کرد و این مرد کثیف که با زن شوهردار رابطه پنهانی داشت بازداشت شد.

تحقیقات نشان داد رامین دخالتی در قتل شوهر زن موردعلاقه اش نداشته است وسارا در اجرای توطئه قتل تنها بود.

نوعروس که چاره ای جز اعتراف نداشت در بازجویی ها گفت:من شوهرم را خیلی دوست داشتم اما نگاه های هوس آلود مغازه دار محله مان فریبم داد من به او علاقه مند شدم و در غیاب شوهرم رامین را به خانه مان دعوت می کردم تا اینکه تصمیم گرفتم از دست حسن خلاص شوم وبدون اینکه به رامین بگویم نقشه قتل را کشیدم.

بنابه این گزارش،با صدورکیفرخواست سنگین به این نوعروس هوسران وی با اتهام رابطه نامشروع وقتل شوهرش بزودی در دادگاه کیفری محاکمه خواهد شد.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top