تاریخ انتشار: 9مهر1395|23:23

| کد خبر: 195940

وقتی کاپیتان قشقایی توطئه ها را خنثی کرد/ شیری، شجاع نشد!

وکیل ملت: قشقایی امروز موفق شد نتیجه ای تاریخی برای خودش رقم بزند.

شاید اگر تیم های دیگری جای این تیم شیرازی بودند به بهانه هزینه و ترس از باخت از جام حذفی کنار می کشیدند اما آنها آمدند و بزرگترین شگفتی جام حذفی را رقم زدند. شاید این تیم در مرحله بعد حذف شود اما بسیاری از بازیکنان این تیم، از بازی امروز به عنوان یکی از بهترین خاطرات شان یاد خواهند کرد و برای بچه ها و نوه هایشان از این افتخار می گویند.

تیم قشقایی امروز با رهبری مهدی شیری، بازیکن سابق پرسپولیس درخشید و توانست به مرحله بعد صعود کند. مهدی شیری که ریش های سفیدش جلب توجه می کرد و حتی اضافه وزنش، اما 120 دقیقه در زمین ماند و در نهایت ضربه پنجم را وارد دروازه سرخ ها کرد و با خنده به سوی گلر خودی رفت و با روحیه ای که به دروازه بان تیمش تزریق کرد، مقدمات گرفتن پنالتی کمال کامیابی نیا را فراهم کرد.

سوالی که امروز پیش می آید این است که اگر قشقایی امروز با اشتباه احتمالی مهدی شیری می باخت چه می شد؟ همین افرادی که در حال حاضر مشغول خوشحالی بابت باخت رقیب هستند به او و تیمش تهمت می زدند که کم کاری کردند و مسبب باخت تیم شان شدند.

نوشتن این چند کلمه برای بسیاری از فوتبال دوستان به راحتی آب خوردن شده و در فضای مجازی مشاهده می کنید که چقدر راحت بازیکنانی که نان شان را از فوتبال در می آورند متهم می کنند به کم کاری و خوردن نان حرام. همین افراد اگر امروز قشقایی به پرسپولیس می باخت، چند عکس رو می کردند که کاپیتان قشقایی در زمین راه می رود و نمی خواهد جلوی تیم سابقش بدرخشد. صحنه ای که کم در زمین دیده نشد چون مهدی شیری مانند جوانی قادر به دویدن نبود و سعی بر تقسیم انرژی داشت تا بتواند 120 دقیقه در میدان باشد و هر وقت پا به توپ می شد تلاش می کرد با فکرش به رقیب ضربه بزند چون قدرت بدنی اش مانند قبل نبود.

امروز مهدی شیری به نیابت از فوتبالیست های ایرانی درس خوبی به برخی فوتبال دوستان دادند. پاسخی دندان شکن که البته در حافظه برخی نمی ماند چون سودشان در فراموش کردن است.

منبع خبر بانک ورزش
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top