تاریخ انتشار: 10مهر1395|11:40

| کد خبر: 196089

انتظار بیهوده یاران کی روش برای انتقاد برانکو/ صبر پروفسور تمام می‌شود؟

وکیل ملت: پس از شکست پرسپولیس به قشقایی خیلی از طرفداران کی روش منتظر مصاحبه برانکو بودند تا با اعلام اینکه به دلیل نبود ملی پوشانش باخته، این مربی را زیر سوال ببرند.

بی هیچ شک و شبهه ای اگر جای سرمربیان پرتغالی و کروات پرسپولیس و تیم ملی عوض می شد، کی روش بدون لحظه ای درنگ، نبود ملی پوشان را عامل باخت تیمش می دانست حتی اگر سه ملی پوش در تیم ملی داشت اما برانکو با وجود اینکه بیش از 50 درصد تیمش را همراه نداشت هنوز سکوت کرده و حرفی در این خصوص به میان نیاورده است.

به احتمال فراوان او به زودی در این مورد حرف خواهد زد چون انتقادها از او به شکلی عجیب ادامه دارد و برخی پیشکسوتان که گویا نتایج 6-7 سال اخیر را فراموش کرده اند حسابی به او حمله می کنند. او احتمالا به حرف خواهد آمد تا بگوید نمی شود با وجود تعطیلی های لحظه ای، بازیکنان جوانی که به خدمت گرفته را به سطح ملی پوشانش نزدیک کند و این مهم مستلزم تمرینات مستمر هر دو گروه کنار یکدیگر است.

شاید هم برانکو به خاطر بازی تیم ملی سکوت کرده است و منتظر است این دیدار برگزار شود و سپس حرف هایش را بزند. باید دید فشار خبرنگارها به مربی کروات سرانجام صبر او را لبریز خواهد کرد و او مجبور می شود قبل از زمانی که دلش می خواهد لب به اعتراض باز کند یا با کنترل اوضاع، همه چیز را به مان دیگری موکول می کند. شاید هم او قید صحبت کردن در این مورد را بزند و هیچگاه از اتفاقات این چند روزه سخنی به زبان نیاورد.

منبع خبر بانک ورزش
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top