تاریخ انتشار: 13مهر1395|00:28

| کد خبر: 196661

مگویان: کنار رابسون و پادوانی راحتم

مهدیه دریابیگی

وکیل ملت: دقایق پایانی بازی بود که بازیکنان به جان هم افتادند. آنقدر این اتفاق بدون مقدمه افتاد که همه متعجب ماندند. چه علتی پشت ماجرا بود؟ بازی داشت به نفع استقلال تمام می‌شد و به ظاهر هیچ عامل تحریک کننده‌ای وجود نداشت که بخواهد باعث شود تا بازیکنان استقلال از کوره در بروند و به جان بازیکنان ملوان نوین بیفتند. بازی چند دقیقه‌ای متوقف شد و داوران این بازی سعی کردند تا بازیکنان دو تیم را به آرامش فرابخوانند.

کاوه رضایی بطری را به دست گرفت و دوان دوان به کنار زمین آمد و بطری را با عصبانیت روی زمین کوبید تا ناظر بازی بطری را که هواداران ملوان به زمین مسابقه انداختند، با چشم ببیند. تمام این اتفاقات ظرف چند دقیقه افتاد و هر کدامش می‌توانست شروع سوژه جدیدی شود که به همراه خود حاشیه داشته باشد. بعد از بازی هم بطری که به نظر می‌رسید محتوی نوشابه است باعث بروز حاشیه‌های متعددی شد و حتی گفته می‌شود احتمالا پای کمیته اخلاق را وسط بکشد. به این بخش ماجرا که قرار است از این پس با گزارش ناظر و داور بازی چه اتفاقی بیفتد و مسوولان کمیته انضباطی چه تصمیمی در این ارتباط بگیرند کاری نداریم. بخش اصلی بازگویی ماجرایی که از دوربین‌های تلویزیونی پخش شد یک دلیل مهم‌تر داشت و اینکه چه عامل محرکی این همه واکنش حاشیه‌ای داشت؟ اینطور که گفته می‌شود بازیکنان ملوان نمی‌دانستند مدافع ارمنستانی استقلال فارسی بلد است و اگر آنها درون بازی به او ناسزا بگویند متوجه می‌شود، به همین دلیل در هنگام یکی از صحنه‌های بازی بازیکن ملوان نوین به مگویان ناسزا می‌گوید و این بازیکن ارمنستانی که متوجه حرف‌های او می‌شود به طرفش می‌رود و با او درگیر می‌شود و همین نکته که از چشم همه از جمله مخاطبان فوتبال دور ماند باعث درگیری بازیکنان دو تیم می‌شود.
علت درگیری بازیکنان استقلال و ملوان در انزلی ناسزایی است که در جریان بازی به مگویان گفته‌اند به همین دلیل نظر این مدافع ارمنستانی را درباره اتفاقات انزلی پرسیدیم و او در پاسخ گفت:«من به‌عنوان یک بازیکن وقتی وارد بازی می‌شوم اصلا توجهی به حاشیه‌ها ندارم. تمام تلاشم را انجام می‌دهم تا با موفقیت بازی به پایان برسد. امیدوارم در هیچ ورزشگاهی شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.»
این بازیکن در انزلی در پست دفاع راست بازی کرد. مگویان نظر خود را درباره تصمیم منصوریان و پست جدیدش اینطور می‌گوید: «به عنوان یک بازیکن هر منطقه‌ای را که مربی بگوید بازی می‌کنم. بیشتر تلاشم این است که نظر کادر فنی را جلب کنم. البته پست اصلی من دفاع وسط است اما سابقه بازی کردن در همه پست‌های مختلف دفاعی را دارم. امسال هم منصوریان از من در پست دفاع چپ و راست استفاده کرده است. کلین شیت برای هر دفاع و دروازه‌بانی خوب است اما به نظرم مهم جمع آوری امتیازات است. خدا کند همیشه گل بخوریم اما در پایان برنده باشیم. مهم این است که بتوانیم آخر فصل قهرمان شویم. خوب است که در هر بازی بدون گل خوردن برنده شویم. ما هم تلاش می‌کنیم در کنار نتیجه گرفتن گل نخوریم.»
مگویان درباره بازیکنان خارجی استقلال نیز اینطور اظهارنظر می‌کند: «ما بازیکنان خارجی خیلی خوبی داریم. با رابسون و پادوانی در کنار همدیگر بسیار راحت هستیم.»
این بازیکن در پایان می‌گوید:«افتخار می‌کنم کاپیتان تیم ملی کشورم هستم. امیدوارم بتوانم بازی‌های خوبی را انجام دهم. ما در مقدماتی جام جهانی در گروه بسیار سختی هستیم و رقبای خیلی خوبی داریم. . باید تلاش کنیم در هر دوی این بازی‌ها امتیازات لازم را جمع آوری کرده چون از اروپا از هر گروه یک تیم مستقیم به جام جهانی صعود می‌کند که امیدوارم این اتفاق برای ارمنستان بیفتد و در جام جهانی حضور داشته باشد.»
 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top