سرهنگ علیفر تازه‌ترین قربانی برجام!

پیمان مقدم

وکیل ملت: عموجان دلواپس ما اول صبح یقه‌مان را گرفته‌اند که: «خجالت نمی‌کشید؟ حیا نمی‌کنید؟ این بود دستاورد برجام‌تان؟ پاسخ مستدل ندارید بدهید صدای منتقدین را خفه می‌کنید؟ زورتان به سرهنگ علیفر رسیده؟

تاریخ انتشار: 13مهر1395|00:26

سرهنگ علیفر تازه‌ترین قربانی برجام!
| کد خبر: 196664

سرهنگ را ممنوع الکار کرده اید تا صدای منتقدین به گوش ملت نرسد؟» جان؟ برجام؟ سرهنگ علیفر؟ شیب؟ بام؟ رسانه ملی سرهنگ را ممنوع الکار کرده چه ربطی به ما دارد؟ به فرض که سرهنگ ممنوع الکار شده باشد چه ربطی به برجام دارد؟ در ثانی منتقدین که منت خدای را عزوجل جناب کریمی قدوسی را در مجلس دارند که اساساً کل یوم برجام را هنوز می‌گوید بد است و اخ است و پیف است؛ منتقدین روزنامه توپخانه را دارند که وزیر امور خارجه نظام را «مال‌باخته و رئیس طرف بازنده» لقب می‌دهد. درست است که صدای سرهنگ علیفر خیلی رساست اما منتقدین صداهای رسا‌تر زیاد دارند.


عموجان فرمودند: «نکته همین جاست. شما و دار و دسته اعتدال معتقدید که باید در سیاست خارجی به روش دفاع خطی عمل کرد و کل یوم حمله را بی‌خیال شد و مثل تیم کی روش فقط دفاع کرد و کمتر گل خورد. اساساً اعتقادی به حمله ندارید و هر روز این دفاع خطی دیپلماتیک را توی سر منتقدین می‌کوبید. لابد انتقادهای همیشگی سرهنگ علیفر از سیستم دفاع خطی به پر شال غربی‌ها برخورده و به جناب ظریف فشار آورده‌اند تا برای ممنوع‌الکاری سرهنگ لابی کنند!» ای داد از فلک. جناب ظریف تا حالا فقط متهم بود که به روی کری و موگرینی لبخند می‌زند و قرارداد ترکمانچای امضا کرده. با همین دست فرمان دیر نیست که تقصیر نشست‌های سریالی زمین در شرق و غرب تهران و باخت قرمزهای پایتخت به تیمی گمنام و عدم استقبال مخاطبان از سریال «معمای شاه و ارنست پرون» هم به گردن ایشان الصاق شود.


عموجان پوزخندی زده و فرمودند: «خیلی بد است. خیلی بد است که آدم آنقدر تحت تأثیر غربی‌ها باشد. آنقدر خط حمله‌اش ضعیف باشد که تمام فکر و ذکرش بشود دفاع خطی و بعد منتقدان را به خاطر منافع کوچک و کوته‌نظرانه داخلی ممنوع الکار کند. والا این کارها خوب نیست. آنقدر درباره 4 تا سفر استانی سیاه نمایی کردید و گریبان چاک دادید که کم مانده از ترس سونامی در دفتر ولنجک را هم گل بگیرند. سرهنگ علیفر جای چه کسی را تنگ کرده بود؟ هر چی میکروفن و تریبون است که عادل قبضه کرده و جولان می‌دهد!» عموجان را به بزرگی خود ببخشید. کل یوم مباحث را در هم آمیخته‌اند. خب حق هم دارند.


3 سال تمام روزشمار گذاشته بودند که باز نوبت به اصحاب هاله نور برسد و بساط بگم بگم بر پا شود؛ بس که برای گلکاری تپه‌های باقی مانده عجله دارند. اما خب گاهی شیطنت‌های «امیر دولاب»ی همه معادلات را به هم می‌ریزد...
 

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top