تاریخ انتشار: 13مهر1395|22:50

| کد خبر: 196801

اعتراف عجیب به قتل دوست / مرده با پای خود به دادسرای تهران رفت!

وکیل ملت: مرد شیرین عقل که با توهمات عجیبی زندگی می کند با حضور در دادسرای امورجنایی تهران پرده از راز کشته شدن بهترین دوستش برداشت.

اوایل هفته گذشته مردی با چهره ای آشفته پای در دادسرای امور جنایی تهران گذاشت و از ماجرای کشته شدن یکی از دوستانش توسط خانواده اش خبر داد.

این مرد در شعبه چهارم به بازپرس آرش سیفی گفت: چندی پیش یکی از دوستان صمیمی ام به نام شهرام با من تماس گرفت و ادعا کرد که خانواده اش نقشه قتلش را کشیده اند و پس از آن دیگر اطلاعی از شهرام ندارم و خانواده اش می گویند که دوستم به سفر رفته است.

وی افزود: شهرام هر وقت می خواست به مسافرت برود با من تماس می گرفت و اطلاع می داد اما چند روزی است که ناپدید شده و می دانم خانواده اش برای گرفتن سهم بیشتر از ارث پدری شان، برادرشان –شهرام- را کشته اند.

بدین ترتیب تیمی بازپرس سیفی دستور احضار خانواده شهرام را به دادسرای صادر کرد تا راز این ادعای جنایی فاش شود.

در ادامه صبح روز دوشنبه 12 مهرماه خانواده شهرام پای در دادسرای امور جنایی گذاشتند و زمانیکه بازپرس سیفی درباره ناپدید شدن شهرام از خانواده اش سوال کرد مرد جوانی که روی صندلی نشسته بود با در دست داشتن کارت شناسایی و شناسنامه به سمت میز بازپرسی قدم برداشت و گفت: من شهرام هستم.

شهرام به بازپرس پرونده اش گفت: چند سال پیش پدرم فوت کرد و هیچ اختلافی بین من خانواده ام صورت نگرفته و ادعاهایی که دوستم کامران کرده به دروغ بوده و هیچ قتلی در کار نیست.

وی افزود: کیوان مشکل روحی و روانی دارد و بعضی اوقات به خاطر دوستی که با من دارد وقتی چند روز با هم صحبت نکنیم فکر می کند که من را کشته اند یا بعضی اوقات تصور می کند کسی قصد کشتنش را دارد.

بنا به این گزارش، با مشخص شدن این ادعای دروغین بازپرس آرش سیفی پرونده را مختومه اعلام کرد.

منبع خبر رکنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top