تاریخ انتشار: 16مهر1395|13:17

| کد خبر: 197236

یک مسئول آموزش و پرورش:معلمان منتظر بمانند، فعلا اعتبار نداریم

وکیل ملت: مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: پرداخت حق التدریس معوق معلمان در انتظار اختصاص اعتبار است

علیرضا کمرئی مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که «حق التدریس معوق معلمان چه زمانی پرداخت می‌شود؟»، اظهار داشت: در شهر تهران ما هم منتظر هستیم تا اعتباری برای پرداخت این حق التدریس اختصاص داده شود.

کمرئی افزود: حق التدریس معوق معلمان تهران فقط مربوط به 15 روز فروردین، اردیبهشت و خردادماه امسال که مربوط به سال تحصیلی گذشته بوده و پرداخت نشده است.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران تصریح کرد: حدود 2 ماه از حق التدریس معلمان پرداخت نشده و هر زمانی که اعتباری دریافت کنیم، برای پرداخت معوقات معلمان درنگ نمی‌کنیم

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 9

محمد خوزستان
|
16مهر ماه 1395
0
2
در استان خوزستان اسفند ماه هم پرداخت نشده .نوبت فرهنگ میرسه بودجه نداره ,دولت امید همه رو ناامید کردی

پاسخ ها

فرهنگی
17مهر ماه 1395
اصفهان اسفندرو هم پرداخت نکرده
ناشناس
|
16مهر ماه 1395
0
2
پاداش ما که اعتبار تخصیص یافته چرا پرداخت نمی شه؟
معلم
|
16مهر ماه 1395
0
7
همیشه برای معلمان دم از ندارم می زنند. چرا؟ نمی دانم چه کسی می خواهد یک بار برای همیشه به دغدغه معلمان پاسخ بدهد. با یان وضعی که برای معلمان درست کرده اند جالب است که هر جا که مجال می یابند دم از پشرفت رو به جلو می زنند. کدام پیشرفت؟ مگر به قول خودتان بنیان پیشرفت یک مملکت در آموزش و پروش نیست ؟ پس چطور به این نهاد مهم رسیدگی نمیکنید؟ اموزش و پرورش را با گدا محوری و نداشتن نمی شود چراخند. خیلی جالب است که وقتی به معلم و علم می رسند می گویند فعلا صبر کنید تا هر وقت داشتیم به شما کمک می کنیم . آنوقت وقتی به مسولین و کارمندان دیگر می رسند می گویند هر چقدر می خواهید در خددمتتان هستیم. به نظر شما یک معلم با دغدغه بی پولی و نداری به بچه مردم چه درسی تحویل بدهد؟ به خدا برخی از بچه معلم را به خاطر دغدغه های مادی اش سر کلاس به سخره می گیرند. به خاطر کفش پاره و یا لباس بد و کهنه. کی می خواهید به معلم برسید. چه انتظاری از معلم دارید؟ چرا هروقت به معلم می رسید می گویید زیادید. چرا یک نماینده باید چند برابر معلم حقوق بگیرد مگر او برای خدمت به مردم به مجلس نرفته است؟ چرا یک معلم باید پیش شاگرد خودش شرمنده و سرافکنده باشد. چرا معلم باید سراغ شغل دوم برود در حالی که شغل اصلی او معلمی است. چرا به معلم دروغ می گویید. چرا ضعیف ترین افراد را برای وزارت آموزش و پرورش معرفی می کنید و به آن رای اعتماد هم می دهید؟ چرا فانی را که حتی چهره خواب آلود و بی حوصله اش معلم را از زندگی نا امید می کند کنار نمگذارید.

پاسخ ها

لبو
17مهر ماه 1395
این سیستم معلم فلک زده و بالطبع دانش اموز بی مسئولیت و.... میخواهد .همین .
معلم
|
16مهر ماه 1395
0
0
استان اصفهان هم حق التدریس اسفند ۹۴ راهنوز پرداخت نکرده البته نوبت ماهم برا انتخابات میرسد دولت نا امید
سهند
|
17مهر ماه 1395
0
1
وضعیت حقوق هم بخصوص برای این حق التدریسی ها افتضاح است. با مدرک لیسانس در دورترین نقاط و روستاها تدریس میکنند هفتصد تومان حقوق انهم هر سال بخشی از ان را پرداخت میکنند بیمه را هم پرداخت نمیکنند فعلا سپس انتظار دارند با روحیه سر کلاس حاضر شوند.
علی
|
17مهر ماه 1395
0
0
وزیر ما از اول فانی بود!!!
ناشناس
|
17مهر ماه 1395
0
0
ما که سرباز معلمیم حقوقمونو چند ماهه ندادن
جالبه میخوان چند هزار نفرم استخدام کنن عزیز شما همینارو موندی

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top