اعتراض دانشجویان خواجه نصیر نتیجه داد افزایش سنوات تحصیلی، تغییر نرخ غذا و خوابگاه

وکیل ملت: در هفته اخیر دانشگاه خواجه نصیر شاهد تجمع و تحصن دانشجویان این دانشگاه در اعتراض به سنوات، وضعیت خوابگاه و غذا بود.

تاریخ انتشار: 16مهر1395|15:29

اعتراض دانشجویان خواجه نصیر نتیجه داد  افزایش سنوات تحصیلی، تغییر نرخ غذا و خوابگاه
| کد خبر: 197246

 این تجمع در حالی صورت گرفت که لطیفی؛ مدیر کل دانشجوی دانشگاه خواجه نصیر به این اعتراض واکنش نشان داد و گفت: قبول داریم که امکانات دانشگاه در حد هتل ۴ یا ۵ ستاره نیست، اما دانشجویان و همه بدانند که امکانات خوابگاه دانشگاه خواجه نصیر اگر در حد دانشگاه اول کشور نباشد، در حد بهترین‌هاست.

در عین حال این مسئول دانشگاه خواجه نصیر این موضوع را قبول داشت که کیفیت غذای دانشگاه در حد خوب و عالی نیست، اما این اعتبارات دانشگاه است که اجازه نمی‌دهد، بهترین غذا در اختیار دانشجویان قرار بگیرد.

اما حالا پس از این تجمع، جلسه‌ای بین نمایندگان دانشجویان معترض و همچنین مسئولان دانشگاه برگزار شده که بنا به گفته دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی نتیجه این جلسه خوب بوده و به مطالبات دانشجویان توجه شده است.

 فرهنگ کاشانی, دبیر انجمن اسلامی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی:

در این جلسه همچنین مقرر شد؛ سنوات مجاز تحصیلى دانشجویان ورودى ٩١ و ٩٢، در مقاطع کارشناسی ١٠ ترم و کارشناسى ارشد ٥ ترم باشد، همچنین تغییر نرخ غذا و خوابگاه برای دانشجویانى که در سنوات مجاز در حال تحصیل هستند به قیمت عادى مطرح شد.

کاشانی در ادامه از بازگشت تمام هزینه‌های دریافتی به عنوان خسارت‌های وارد شده به خوابگاه در صورت موجود نبودن مستندات خبر داد و تصریح کرد: قرار شد؛ خوابگاه برام تمام دانشجویان روزانه تامین شود.
برگزارى انتخابات شوراى صنفى تا پایان آبان ماه از دیگر نتایج این جلسه بود.
 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top