تاریخ انتشار: 16مهر1395|19:39

| کد خبر: 197251

عزیزیان: بیرانوند به حاشیه نرود سال ها گلر یک تیم ملی است / بازی ایران و ازبکستان زیبا نبود

وکیل ملت: مربی گلرهای تیم ملی فوتبال ایران، گفت: علیرضا بیرانوند کیفیت بسیار خوبی دارد و اگر او به حاشیه نرود، می تواند سال ها گلر یک پرسپولیس و تیم ملی باشد.

سعید عزیزیان در گفت وگویی، در مورد پیروزی تیم ملی مقابل ازبکستان گفت: بازی خوبی از سوی دو تیم مشاهده نکردیم. ازبکستان حمله ای انجام نداد و بازی بسیار آرام بود. در 30 دقیقه ابتدایی حریف هیچ توپی به سمت دروازه ما نیاورد و ما روی یک ضربه ایستگاهی به گل رسیدیم. در نیمه دوم هم ما به دفاع رفتیم و ازبکستان هم توان گلزنی نداشت. در نیمه دوم تنها در دقیقه آخر یک موقعیت نصیب مان شد که از آن هم استفاده نکردیم.

وی افزود: تنها حسن این مسابقه کسب سه امتیاز بازی بود. در کل بازی زیبایی را مشاهده نکردیم و هنوز نمی توانیم با قاطعیت از موفقیت تیم سخن بگوییم و خیال ما از دیدارهای آینده راحت باشد.

مربی دروازه بان های پیکان در رابطه با عملکرد علیرضا بیرانوند تصریح کرد: با اینکه خطر زیادی روی دروازه ایران به وجود نیامد بیرانوند عملکرد خوبی داشت. او گلر بزرگی است که می تواند سال ها در تیم ملی و پرسپولیس دروازه را بیمه کند اما این مسئله مستلزم یک شرط است و آن اینکه بیرانوند وارد حاشیه نشود. پرسپولیس و استقلال با حاشیه های زیادی روبرو می شوند که اگر بیرانوند وارد این حواشی نشود می تواند پرسپولیس را به موفقیت برساند.

عزیزیان در مورد نقطه ضعف و قوت بیرانوند عنوان کرد: نقطه ضعف بیرانوند تجربه کم بین المللی است. او کم کم این تجربه را هم به دست می آورد و به پیشرفت بیشتری می رسد. با توجه به حضور پرسپولیس در آسیا و دیدارهای تیم ملی این نقیصه هم به طور آرام آرام برطرف خواهد شد. در مورد نقاط قوت بیرانوند هم می توانند به خروج های خوب او، شروع مجددهای مناسب و بازی خوانی های دقیق اشاره کنم.

مربی گلرهای پیکان در ادامه تاکید کرد: بیرانوند توانسته اعتماد مربیان تیم ملی را جذب کند و به دروازه بان اول تیم ملی تبدیل شود. او باید بتواند گلش را در همین سطح نگه دارد تا در آینده نیز به عنوان گلر اول تیم ملی محسوب شود.

وی در مورد عملکرد خوب بیرانوند و ثبت رکورد تنها یک گل خورده در 8 بازی اظهار داشت: او نباید به این عملکرد خوب و رکوردی که به جا گذاشته بسنده کند. فوتبال رو ندارد و هیچ بازی شبیه به بازی دیگر نیست. بیرانوند باید بیشتر کار کند و به موفقیت برسد.

عزیزیان در پایان در مورد دیدار تیم ملی مقابل کره جنوبی عنوان کرد: مقابل کره جنوبی بازی سختی داریم. کره همیشه رقیبی جدی برای ایران بوده. در دور قبل یادتان هست که سرمربی کره چه حرفی علیه ایران زد و باعث شد کادر فنی و بازیکنان تشکیل شده و با تعصب بیشتری بازی کنند. ما باید برای رسیدن به موفقیت در تمامی بازی ها بجنگیم و در دفاع و حمله قوی باشیم. اینکه فقط دفاع کنیم در تمام و بازی ها جواب نمی دهد.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top