تاریخ انتشار: 16مهر1395|19:40

| کد خبر: 197252

طاهری: ۱۷۰ هزار یورو گم نشده است / شکست مقابل قشقایی را جبران می کنیم

وکیل ملت: سرپرست باشگاه پرسپولیس می گوید تمام پول هایی که هواداران به باشگاه ها کمک می کند به خزانه باشگاه واریز شده و ثبت می شود.

علی اکبر طاهری در گفت وگویی درباره اظهارات هدایتی مبنی بر پرداخت ۲۰۰ هزار یورو به باشگاه پرسپولیس برای قرارداد آنتونی گولچ اظهار کرد: ابتدا باید بگویم هیچ کس برای یک بازیکن پولی را پرداخت نمی کند بلکه هر هواداری که بخواهد به باشگاه کمک کند، پولش را در  خزانه باشگاه واریز می کند. آن فرد هم مبلغی را به خزانه باشگاه واریز کرد که این مبلغ ثبت شده و اسناد هم موجود است. ما هم اگر هزینه ای بخواهیم انجام دهیم، از این خزانه هزینه می کنیم و اسناد و مدارک آن هم موجود است. این گونه نیست که ۱۷۰ هزار یورو گم شود و کسی نداند به کجا رفته است.

وی ادامه داد: مطمئنا هدایتی که آمده این صحبت ها را مطرح کرده از نتایج تیم ناراحت بوده و به همین خاطر از روی ناراحتی این گونه اظهارات را داشته است.

طاهری همچنین درباره آخرین وضعیت قرارداد آنتونیو گولچ هم گفت: این بازیکن با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد. ما پیگیر این مسئله هستیم. در این قرارداد تعهداتی باشگاه پرسپولیس به این بازیکن دارد و تعهداتی هم این بازیکن به باشگاه پرسپولیس دارد. تا این لحظه تعهدات مان را نسبت به او اجرایی کرده ایم اما این بازیکن به کشورش بازگشته و در تمرین ها حاضر نمی شود. ما هم از طریق کمیته حقوقی باشگاه پیگیر این مسئله هستیم تا منافع باشگاه را حفظ کنیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه پرسپولیس با این بازیکن قطع همکاری خواهد کرد گفت: مطمئنا به خاطر حفظ منافع باشگاه بر اساس بندهای قرارداد عمل خواهیم کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت هایش درباره جلسه ای که با برانکو ایوانکوویچ داشته نیز گفت: پس از شکست مقابل قشقایی که باخت واقعا ناراحت کننده ای بود جلسه ای با آقای کاشانی و برانکو برگزار کردیم تا ابعاد این شکست را بررسی کنیم. در آن جلسه آقای برانکو اذعان داشتند که از این باخت واقعا ناراحت و غم زده اند. ما هم از این باخت ناراحت بودیم و به خاطر آن هم از هواداران عذرخواهی می کنیم. برانکو هم از هواداران عذرخواهی کرد. ان شاءالله با پیروزی هایی که در آینده کسب می کنیم این شکست را جبران خواهیم کرد.

طاهری همچنین درباره صحبتی که مهدی تاج انجام داده مبنی بر اینکه هر باشگاهی اعلام آمادگی کند بلیت فروشی را به آن باشگاه واگذار می کند گفت: مدت هاست که پیگیر این مسئله هستیم. اینکه آقای تاج گفته اند نامه به باشگاه پرسپولیس فرستاده است درست نیست. هیچ نامه ای از فدراسیون فوتبال درباره مسئله بلیت فروشی به باشگاه پرسپولیس نیامده است. اما آقای تاج طی ماه های اخیر زحمات زیادی را متحمل می شدند تا بحث بلیت فروشی به نتیجه برسد و باشگاه ها بتوانند خودشان بلیت فروشی کنند. متاسفانه در گذشته سازمان لیگ قراردادی با شرکت برهان مبین امضا کرده و با توجه به اینکه این شرکت قرارداد BOT داشته است، مشکلات حقوقی برای فسخ قرارداد وجود دارد اما کمیته حقوقی سازمان لیگ پیگیر این مسئله هست تا راهکاری بیابند و در نهایت بلیت فروشی به باشگاه ها واگذار شود.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top