تاریخ انتشار: 16مهر1395|19:47

| کد خبر: 197255

خوشحالی عجیب استقلالی‌ها و عصبانیت منصوریان

وکیل ملت: تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در حالی برگزار شد که علیرضا منصوریان به خاطر فیلمبرداری یک هودار و البته یکی از نمایندگان رسانه‌ها به شدت عصبانی شد.

تیم فوتبال استقلال از ساعت 12 امروز برنامه‌های آماده‌سازی خود را در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی پیگیری کرد.

* علی قربانی به دلیل آسیب دیدگی و مگویان به همراه دو ملی‌پوش استقلال در تمرین امروز حضور نداشتند.

* روزبه چشمی مثل روزهای گذشته در تمرین امروز به صورت اختصاصی زیرنظر مربی بدنساز کار کرد.

* هنگامی که تمرین آغاز نشده بود، علیرضا منصوریان مشغول گفت‌وگو با بهتاش فریبا شد، در این لحظی یکی از هواداران که از شهر رشت به تهران آمده بود مشغول فیلمبردرای از این دو نفر شد که منصوریان با تعجب و حالتی اخم آلود به وی گفت من دارم صحبت می‌کنم شما از چه فیلم می‌گیرید!

*‌دروازه‌بانان تیم استقلال امروز زیر نظر حمید بابازاده و اشکان نامداری تمرین کردند.نکته جالب اینجا بود که مربی گلرهای استقلال درحال نحوه آموزش گلر‌هایی چون بوفون و دخه‌آ بود.  وی به گلرهای استقلال می‌گفت این دروازه‌بان با سبکی گلری می‌کند که تنها در جای خود می‌ایستد و واکنش نشان می‌دهد،‌اما دروازه‌بانان ایتالیایی، روسی و کروات معمولاً گلرهایی هستند که تحرک دارند و به سبک دیگری دروازه‌بانی می‌کنند. شما ببینید بوفون کم گلِ بد می‌خورد، چون سبک دروازه‌بانی‌اش متفاوت است. گلرهای استقلال هم مشغول گوش کردن به توصیه‌های مربی‌شان بودند.

* تمرینات تاکتیکی امروز استقلال در حالی برگزار شد که علیرضا منصوریان به شدت عصبانی بود و مدام در مقاطع مختلف به شاگردانش تذکر می‌داد و حتی گاهاً‌ فریاد هم می‌زد. وی در بخشی از تمرین متوجه شد که نماینده یکی از رسانه‌ها مشغول تصویربرداری است که با صدای بلند گفت لطفا فیلم نگیر، وقتی من کار تاکتیکی انجام می‌دهم، چرا باید از تمرین تیم من فیلم گرفته شود.در ادامه سرمربی تیم استقلال با عصبانی توصیه‌هایی را به مجید حسینی ، بختیار رحمانی، عظیم گوک انجام داد.

* یکی از اتفاقات جالب تمرین امروز خوشحالی عجیب و غریب تعدادی از بازیکنان در بازی فوتبال درون‌تیمی بود. هنگامی که استقلالی‌ها رد بخشی از زمین فوتبال با دروازه‌های کوچک انجام می‌دادند، نفراتی مثل آرش افشین، میثم مجیدی، فرشید اسماعیلی و چند بازیکن دیگر بعد از برتری در دیدار دست‌گرمی دست‌ در گردن یکدیگر انداخته و در حالی که تعداد از آنها به 7 نفر می‌رسید به شکل موج مکزیکی تماشاگران در ورزشگاه‌ها مقابل دوربین یکی از عکاسان به خوشحالی پرداختند که این موضوع باعث تعجب شده بود.


* سید مهدی رحمتی امروز به همراه فرزندان خود به محل تمرین آمده بود.

* نصرالله عبداللهی و بهتاش فریبا در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشته و در خصوص بازی تیم‌ ملی و تمرینات استقلال صحبت می‌کردند.

* از تمرین امروز تیم استقلال تعداد انگشت‌شماری از طرفداران دیدن کردند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top