حضور ساسان انصاری در این تیم قطعا تاثیر زیادی در این تیم داشته. بازیکنی که در 5 بازی اخیر 4 گل زده و یک پاس گل داده است اما نگاهی به گل های خورده این تیم در بازی های هفته های مختلف، نمی توان از تاثیر وحید طالب لو در این تیم گذشت.

وحید طالب لو سه هفته است که برای فولاد به میدان رفته و سه کلین شیت از خودش به جا گذاشته است. فولادی ها که 8 گل در 5 بازی دریافت کرده بودند در سه بازی متوالی دروازه شان را با طالب لو بسته نگه داشتند تا آمارشان به 8 گل خورده در 8 بازی برسد.

آنها در روزهای ضعف شان تنها تیمی بودند که به ماشین سازی تبریز باختند و حتی از آنها ضعیف تر نشان می دادند اما کم کم سعداوی و تیمش به خودباوری رسیدند و حالا روز به روز در جدول پیشرفت می کنند.

فولاد خوزستان هم اکنون 5 بازی بدون باخت را سپری می کند. یعنی درست از روزی که انصاری به این تیم برگشته آنها شکست نخورده اند. سه بازی آخر اما آنها علاوه بر اینکه شکست نخورده اند، گلی نیز وارد دروازه شان نشده است.

ساسان انصاری که مدت کوتاهی در پرسپولیس بود و وحید طالب لو که سابقه بلندمدتی در استقلال تهران دارد این روزها ستاره های فولاد خوزستان هستند و نعیم سعداوی با حفظ آنها می تواند به آینده تیمش امیدوار باشد.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top