قناری های فروخته شده دلواپسان کلاغ های رنگ شده بودند

حجت الاسلام محمدعلی آهنگران

وکیل ملت: رای اعتماد غرور آفرین نمایندگان منتخب ملت در مجلس شورای اسلامی به وزرای پیشنهادی دکتر روحانی تمامی تردیدها در تشکیل یک مجلس خردمند معتدل و اصلاح طلب را از بین برد.

تاریخ انتشار: 11آبان1395|22:45

قناری های فروخته شده دلواپسان کلاغ های رنگ شده بودند
| کد خبر: 201223

جناح داغدار و  شکست خورده در انتخاب هفتم اسفند نود و پنج برای تشفی خاطر خود و هوادارانش ژست پیروزی می گرفت و در تیتر روزنامه های رانتی اش دم از پیروزی میزد در اولین ازمون مجلس جدید ادعایش نقش بر آب شد و همگان دریافتند قناری هایی که فروخته بودند کلاغ هایی رنگ شده بود.  

آنها هر چه دست و پا زدند و فتنه فتنه کردند و گور کهنه شکافتند بیشتر لطمه خوردند و در نتیجه نشان دادند که دیگر نمی توان با چنگ انداختن به ریسمان های کهنه و تمسک به شعارهای سوخته نتیجه گرفت.
 
هرچند طول کشید تا فراکسیون امید انسجام لازم را برای انجام تصمیمات راهبردی بدست آورد اما در یوم الفصل رای اعتماد آشکار شد که مجلس جدید ، مجلس اعتدال و اصلاحات است.

 نمایندگان منتخب لیست امید عملکرد مطلوب داشتند و افراطیون پر صدا و کم عدد عرض خود بردند و زحمت ملت داشتند. امروز روشن شد که حضور ما در انتخابات مجلس و رای دادن به تمامی افراد هر دو فهرست مسیر دولت را در تحقق شعارها و برنامه هایش هموار کرده، روحانی همچنان در مسیر خدمت ثابت قدم است و مجلس اعتدالی پشتیبان دولت و برنامه های اوست.

رای اعتماد قاطع نمایندگان به وزرای جدید شیرینی پیروزی در انتخابات هفتم اسفند را تَکرار کرد و امید به همدلی و همکاری دولت و مجلس را بیش از پیش تقویت نمود. به سهم خود از همه نمایندگانی که به وزرای پیشنهادی رای اعتماد دادند تشکر می کنم.

اما سخنی هم با بزرگان اصولگرا دارم چرا که گفتمان اصولگرایی را همچون گفتمان اصلاح طلبی برای کشور لازم و ضروری می دانم . به گمان من لازم است جریان اصولگرا نسبت به اصلاح گفتمانش اقدام و در روش ها و راهبردهایش تجدید نظر نماید. اینکه عده ای انگشت شمار از نمایندگان پایداریچی به اسم اصولگرایی دائما بر طبل فتنه بکوبند و از رخدادهای تلخ هشتاد و هشت سطل نجاست بسازند و بر سر مخالفین بپاشند و از شدت اضطراب به مهمل بافی و پرت و پلا گویی بیفتند به اعتبار اصولگرایی آسیب می رساند و آن را در نظر مردم زشت می نمایاند .

بهتر است عقلای اصولگرا چه در مجلس و چه در خارج مجلس بنشینند و واقعیتها را باز خوانی کنند و در روشها و راهبردهای خود بازبینی نمایند
 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 4

ناشناس
|
13آبان ماه 1395
1
3
درود بر شما حاج اقا.ایول بخدا حقیقته
محمدتقی
|
15آبان ماه 1395
1
2
می دانم که کامنت مرا چاپ نمی کنید .ولی میگویم.
اول برو عبا و عمامه ات را عوض کن چون برایت گشاد است و بعد اظهار فضل کن.
هادى
|
16آبان ماه 1395
0
1
عالم بى بصىرت بسان ىك فردناپخته اى كه بدون درك واقعىت ها وعدم شناخت به دشمن درپازل جبهه باطل حركت واستدلال درست مى كند حاج آقا مراقب باش دردام دشمن نىفتىد
افشین
|
16آبان ماه 1395
1
0
اول مقداری شم سیاسی داشته باش بعد سخنرانی کن. فتنه سال 88 را اصلاح طلبان بوجود آوردند مخصوصا رهبر خودت موسوی و کروبی.
اگر بروی از بزرگترها سوال کنی حتما برای تو تعریف خواهند کرد که غادله 88 شخصا توسط موسوی و کروبی احمق بجود امد.البته تو هنوز بچه ای و دهنت بوی شیر می دهند.عبا و عمامه می خواستی چکار.کوچولو.

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top