تاریخ انتشار: 7آذر1395|13:49

| کد خبر: 205551

سلب حق نقل و انتقال از باشگاه های بدهکار در نیم فصل

وکیل ملت: دبیرکل فدراسیون فوتبال پس از برگزاری نشست کارگروه بررسی وضعیت باشگاه‌های بدهکار با حضور ارکان قضایی فدراسیون، نامه‌ای را به سرپرست سازمان لیگ ارسال کرد.

به گزارش وکیل ملت و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در نامه علیرضا اسدی دبیر فدراسیون فوتبال به حیدر بهاروند سرپرست سازمان لیگ فوتبال آمده است که پیرو برگزاری نشست کارگروه بررسی وضعیت باشگاه‌های بدهکار با حضور رئیس فدراسیون و ارکان قضایی و دیگر بخش‌های ذیربط، اقدامات اجرایی برگرفته از کارگروه فوق به تایید رئیس فدراسیون فوتبال رسیده و موارد زیر جهت اجرا ابلاغ می‌شود:

1-ایجاد دبیرخانه دائمی جهت تهیه لیست مستمر بدهکاران و به روز کردن اقدامات و اخطارهای ابلاغی.
2-تهیه لیست دقیق باشگاه‌های بدهکار و لیست بستانکاران و به روز کردن آن توسط کمیته انضباطی.
3-اجرای آرا در نیم فصل آتی نقل و انتقالات حتما عملی شود.
4-تیم‌های بدهکار در صورتی اجازه نقل و انتقال در نیم فصل را دارند که حداقل 10 درصد بدهی‌های خود را با نظر کمیته انضباطی تسویه کنند و همچنین معادل مبلغ اسمی مندرج در قراردادهای جدید را جهت تسویه استهلاک بدهی‌های خود تادیه کنند.
5-برای شروع فصل جدید نیز باشگاه‌های بدهکاری که از قبل از تاریخ 15 مرداد ماه 95 محکومیت یافته‌اند، حق فعالیت و هرگونه نقل وانتقالات را نداشته باشند.
6-از شروع فصل جدید مطابق آیین نامه انضباطی، راهکارهای قانونی کسر امتیاز برای اجرای دادنامه های بعد از تاریخ 25 مرداد ماه 93 اعمال شود(در این خصوص پیشنهاد ارائه شود)
7-از نیم فصل 96-95 باشگاه‌های بدهکار اجازه ثبت بازیکن خارجی نداشته باشند(با نظر کمیته انضباطی).

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top