تاریخ انتشار: 23دي1395|00:21

| کد خبر: 212913

هیچ کس در پرسپولیس جای من را تنگ نمی‌کند

وکیل ملت: رامین رضاییان با مصدومیتش دوباره خبر ساز شد. البته‌ام آر‌آی نشان داد مصدومیت او جدی نیست اما این بازیکن بعد از دو روز غیبت در تمرین روز سه‌شنبه دور زمین دوید و دیروز تمرین نکرد تا ابهامات در خصوص او بیشتر شود.

با این حال مشخص است که رضاییان در بازی جمعه حضور ندارد و احتمالا جزو لیست 18 نفره هم نیست. رضاییان دیروز در مصاحبه‌ای درباره مسائل مختلف از جمله مصدومیتش صحبت کرد که خلاصه‌ای از آن را می‌خوانید:

مصدومیت و شایعه کم کاری: کمرم در بازى با پاراگ دچار آسیب شد. چند استارت بلند داشتم ناگهان عضله بالاى کمرم که پیش از این و قبل از اردوى تیم ملى هم درد مى کرد، باز دچار مشکل شد و با نظر کادرپزشکى و فنى از زمین خارج شدم. در این مدت با آب درمانى و طب سوزنى سعی در بهبود مصدومیتم داشتم. من از مصدومیت نفرت دارم و امیدوارم خیلى زود خوب شوم و بتوانم در کنار تیم باشم.
 اینقدر درد داشتم که حتى زمانى که برانکو گفت دور زمین بدوم و نرم دوى کنم هم دچار مشکل شدم و نمی‌توانستم با ایشان و آقاى ترکاشوند هم در پایان تمرین از شدت درد حرف بزنم. با این حال همچنان امیدوارم بتوانم تا پیش از دیدار برابر سایپا به شرایط مناسب برسم و بتوانم براى تیم به میدان بروم.

ناراحتی برانکو: برانکو سرمربى تیمى بوده که من در فصل گذشته بهترین عملکرد را در آن داشتم و در ترکیب فیکس تیم ملى به میدان رفتم.
درباره اتفاقات گذشته حرفى ندارم و حق را به ایشان مى دهم و همیشه در این مدت سعى کردم بدون حرف اضافه تمرینانم را انجام دهم و در کنار هم به هدف بزرگى که در این فصل داریم دست پیدا کنیم.

آمدن سروش و کمتر شدن شانس بازی: سروش جای مرا چرا باید تنگ کند؟ پست من دفاع راست است، دفاع راست! آقای برانکو اگر بگوید دروازه بایستم هم این کار را می‌کنم همانطور که اگر آقای کی‌روش بگوید در پیستون چپ بازی کن و مسلما این کار را خواهم کرد و به عنوان بازیکن هر چه کادرفنی بگوید باید انجام دهم.
 مطمئن باشید در هافبک راست عملکردی که در دفاع راست دارم را نخواهم داشت اما مگر می‌توانم به دستور آقای برانکو بی‌توجه باشم؟ سرمربی تیم تصمیم گیرنده است و مطمئنا او دنبال ضرر تیمش نیست و دنبال ترکیب ایده‌آل و بازیکنان موثر تیمش است.
 جا دارد همین جا به آقا سروش بابت حضورش در پرسپولیس خیرمقدم بگویم و امیدوارم او موفق شود با عملکردش ثابت کند که پرسپولیسی بوده و این تیم را دوست دارد اما مسلما هیچ کس در پرسپولیس جای رامین رضاییان را تنگ نمی‌کند و اگر در این تیم هواداران دوستم دارند به این خاطر است که همه آنها متوجه شده‌اند با جان و دل بازی کرده‌ام.

رقابت با ماهینی: سند پست دفاع راست برای کسی زده نشده است و هر کس باید اینقدر خوب باشد و خودش را در ترکیب حفظ کند و این به عملکرد بازیکن برمی‌گردد. من با ماهینی خیلی خوب هستم و با هیچ کس دشمنی ندارم و این فوتبال در چشم برهم زدنی تمام می‌شود و من تمام تلاشم را می‌کنم خوب باشم و اگر اینطور باشد بازی می‌کنم.
هر کس مرا می‌بیند می‌گوید تو می‌دانستی که با توجه به شرایط موجود برانکو به تو بازی نمی‌داد و فرصت نمی‌رسید اما من باید واقعا چه می‌کردم؟
من هیچ تیمی جز پرسپولیس نمی‌توانستم بروم. به این خاطر که من عذاب وجدان داشتم و باید برمی‌گشتم و آمدم و به آقای برانکو ثابت کردم. تشخیص بدهند بازی کنم با جان و دل بازی می‌کنم و خیلی حرف و حدیث‌ها می‌شنوم که اذیتم می‌کند و شاید هر کس جای من بود از کوره در می‌رفت. من از استرس و فشار شب‌ها خوابم نمی‌برد و تمام تلاشم این بود که به تیم کمک کنم و اگر بتوانم در خدمت هستم و اگر نشد برای تیم دعا می‌کنم.

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top