تاریخ انتشار: 23دي1395|00:56

| کد خبر: 212941

مرفاوی:هر بازیکنی را نمی‌خواستم نگه داشتند

وکیل ملت: صمد مرفاوی سرمربی صبای قم درباره شکست تیمش مقابل صنعت نفت آبادان می‌گوید: «با توجه به شرایطی که بچه‌های ما داشتند و بضاعتی که داریم خوب بازی کردیم. به گل هم رسیدیم اما نتوانستیم از آن مراقبت کنیم. صنعت نفت فقط عقب بازی می‌کرد.

روی دو اشتباه فردی دروازه‌مان باز شد و بازی را باختیم. گل اول از روی بی‌تجربگی بود و گل دوم هم یک اوت دستی بود. به تیم صنعت تبریک می‌گوییم اما آنها تیمی نبودند که بخواهند ما را شکست دهند بچه‌های ما حداقل شایسته گرفتن یک امتیاز بودند. تیم ما همین است و بضاعت مان این است. چند بازیکن از جمع ما رفتند که نتوانستیم نفرات جایگزین را به خدمت بگیریم. هرچه می‌گوییم و مصاحبه می‌کنیم فایده‌ای ندارد انگار نمی‌خواهند برای این تیم کاری انجام دهند. در این بازی به مراتب از بازی‌های قبل بهتر بودیم. بازی با استقلال خوزستان هم در دقیقه 90 با یک شوت از راه دور و از روی بی تجربگی باختیم.»
او به شدت از نقل و انتقالات تیمش ناراحت است: «وقتی یک تیم شرایط مالی و ساختاری خوبی نداشته باشد یک جایش می‌لنگد و طبیعی است. اگر می‌خواهیم این تیم بماند باید این تیم تقویت شود و شوخی ندارم. من و بچه‌ها تمام کارهایمان را انجام داده‌ایم. من هر موقع دلم بخواهد از این تیم می‌روم. هنوز از در ورزشگاه نرفته بودم بیرون که گفتند یک نفر دیگر سرمربی صبا شده است من خداحافظی نکردم فقط گفتم فعلا. نه مدیرعامل تایید کرده بود و نه کس دیگری که من رفتم. ثابت کردم به آقایان که هر موقع دلم بخواهد می‌روم. باید جلوی زدوبند را گرفت. فوتبال مملکت قانون دارد. اصول دارد. جلوی زدوبند ایستادم و حالشان را گرفتم. اگر باشگاه می‌خواهد برکنار کند این کار را انجام دهد و اگر می‌خواهد بروم که می‌روم. بچه‌ها زحمت شان را کشیدند و آبروداری کردند. اتفاقات فوتبال نه به من رحم می‌کند و نه به گنده‌تر از من. یک بار بازیکنان را جمع کردم و برای آنها صحبت کردم نه می‌خواهم دروغ بگویم و نه کسی را سیاه کنم. یک آب باریکه‌ای دارم و مشکلی از اینکه بروم و در خانه بنشینم ندارم. چند بازیکنی که می‌خواستیم را دادند رفت و چند بازیکنی که نمی‌خواستیم را نگه داشتند.»

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top