فیلم داخل آمبولانس مهدی هاشمی سوژه نخست شبکه‌های اجتماعی

وکیل ملت: انتشار فیلم کوتاهی از مهدی‌ هاشمی‌ رفسنجانی، چهارمین فرزند آیت‌الله اکبر‌ هاشمی ‌رفسنجانی در دو روز گذشته او را به سوژه نخست شبکه‌های اجتماعی تبدیل کرده است.

تاریخ انتشار: 27دي1395|00:23

فیلم داخل آمبولانس مهدی هاشمی سوژه نخست شبکه‌های اجتماعی
| کد خبر: 213671

مهدی در زندان بود که خبر فوت آیت‌الله ‌هاشمی‌ رفسنجانی منتشر شد. این خبر به قدری ناگهانی و غیرمنتظره بود که او را بلافاصله از زندان بر سر پیکر پدر آوردند. مهدی‌ هاشمی پیش از محاکمه و آغاز دوران ١٠ساله محکومیتش، در انگلستان مشغول تحصیل بود. دوم مهرماه ‌سال ٩١ و در پی فضاسازی گسترده رسانه‎های منتقد آیت‌الله ‌هاشمی ‌رفسنجانی به ایران بازگشت و پس از بازگشت به تهران، در فرودگاه توسط نماینده دادستانی بازداشت شد، اما تعهد داد تا ۲۴ ساعت بعد خود را به دادستانی معرفی کند.

وی یک روز بعد یعنی سوم مهرماه به دادسرای امنیت رفت اما در ساعات پایانی همان روز با صدور قرار بازداشت موقت، روانه زندان اوین شد. مهدی‌ هاشمی سرانجام توسط دادگاه به جرم‌های اختلاس، ارتشا و مباحث امنیتی به ۱۰‌سال زندان محکوم شد. در فیلم کوتاه منتشرشده از او مشاهده می‌شود که مهدی از شخصی که دوربین را در دست دارد می‌خواهد تا از زاویه‌ای خاص از او در کنار تابوت پدر عکس بگیرد.

در فیلم کامل‌تری که چند ساعت بعد از ماجرا پخش شد، مشخص می‌شود که مهدی و همراهانش درون آمبولانس درحال گفت‌وگو راجع به تیم امنیتی و چک و خنثی هستند. مهدی‌ هاشمی در این گفت‎وگو می‌خواهد مطمئن شود که قرار نیست تابوت پدر مورد چک و خنثی قرار بگیرد.


روز گذشته فردی به نام حمید حسینی از نزدیکان خانواده‌ هاشمی در کانال تلگرامی‌اش بابت انتشار سهوی فیلم عذرخواهی کرده است.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top