این وصله های ناجور به هشتمین شهردار جهان نمی چسبد

امیرسالار داودی وکیل دادگستری

وکیل ملت: ‍ دکتر حافظی در توئیتی عنوان می کند که شهرداری تهران به سرکردگی سردار دکتر کاپیتان (نامزد مادام العمر انتخابات ریاست جمهوری البته با رعایت یک مرحله ارشدیت جناب سردار دکتر اقتصاد دان برادر حاج محسن رضایی) یعنی جناب محمد باقر قالیباف ، چهار هزار نفر ( دویست نفر بالابود) را استخدام فرموده اند !

تاریخ انتشار: 14اسفند1395|22:25

این وصله های ناجور به هشتمین شهردار جهان نمی چسبد
| کد خبر: 221723

خدا پدرش را حفظ کناد و حالا اشکالش چیست که دکتر حافظی ( حَفَّظ الله امثاله) گیر سه پیچ داده به چنین اقدام مشعشع جناب شهردار ؟! تا وقتی استخدام نمی کنند ، صدای تان بر عرش اعلی است که چرا استخدام نمی کنند و حالا هم که کاپیتان زحمت کشیده و استخدام فرموده اند ، اِن قلت پشت بهانه ، بهانه پشت خُرده و اِلخ ........(الی آخر)
اما خب مثل اینکه توئیت دکتر رو کامل نخوندیم.


چهار هزار و دویست نفر بدون آزمون استخدامی و مصاحبه علمی و تازه هزار و سیصد و نوزده نفر از آن چهار هزار و اندی مربوط به حوزه مدیر عامل مترو است!!!!
ای بابا.....یک مقدار سخت شد!
بدون آزمون و مصاحبه؟؟؟؟؟؟!
آهااااان.....


می گم چقدر آشناست این نحوه جذب نیروی کار .....
به نظرم جناب شهردار خواسته به توصیه جناب حسین قربانزاده مدیر مسئول نشریه همشهری (ارگان رسمی شهرداری) کاری کند تا به سبب آن کانونهای وکلای دادگستری شرمنده بشوند و شاید کمی به خودشان آمدند و آنها نیز به تأسی از روحیه مدیریتی جهادی - هیأتی شهردار تهران و دوستانش آزمون و اختبار و استعلام و هزار کوفت و زهرمار دست و پا گیر را از پیش پای خیل عظیم حقوق خواندگان بردارند و اینگونه مدینه فاضله ای که در آن هر ایرانی یک پا وکیل دادگستری است ،تحقق یابد !


دقیقا حالا ملتفت شدم که دلیل این استخدام گَل و گشاد و بی ضابطه چیست !
البته قطعا یک سری یاوه گوی از راه نرسیده خواهند گفت که خب ! برویم و ببینیم آیا جناب شهردار جهت به صفر رساندن هر گونه احتمال انحصار طلبی ، فراخوان عمومی جهت جذب این چهار هزار نفر و اندی داده اند و یا خیر؟!


بلاخره شاید (فرض محال ) که یک بابایی مثلا در بندر خمیر دوست داشته است تا در شهرداری تهران استخدام گردد ........لذا قطعا می بایست ضرب الاجلی را تعیین و اعلام می کردند که هر کس زودتر درخواست بدهد ، اولویت جذب با اوست!


هرچند تردید ندارم که جناب قالیباف چنین کرده اند و اگر ما بی اطلاع هستیم ، مشکل خودمان است....
درست مانند غائله املاک نجومی که عده ای می گفتند چرا روزنامه همشهری و شخص شخیص جناب قربانزاده به عنوان پرچم دار مقابله با انحصار و صاحب کمپینی با همین مضمون  در مذمت و نقد انحصارِ عیانِ معموله در اعطای املاکی با تخفیفات نجومی به برخی نور چشمی هایِ دور و برِ کاپیتان ، چیزی در نشریه تحت صدارتش ننوشته است ......
بعدا معلوم شد آن عده فاقد چشم بصیرت بوده اند ......


در هر حال گفته باشم.....
این وصله های ناجور به هشتمین شهردار جهان و  محبوب قلوب تهرانی ها نمی چسبد .....
زیاده عرضی نیست...
 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top